reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny! Jestem właśnie w trakcie swojego 6 podejścia do in vitro w Białymstoku. W czwartek była punkcji a we wtorek (jak dobrze pojdzie) będzie transfer. Pobrali 13 komórek ale zapłodnilo się tylko 8... Umieram ze strachu! Do tej pory nie udało się nigdy zamrozić bo komórki po 3-4 dobach przedstawały się dzielić... Boję się już dzwonić do embrio i pytać jak to wygląda teraz... To nasza ostatnia szansa...
Hej, nam że względu na słabe nasienie zapłodnili wszystkie, w 3 dobie mieliśmy 9zarodkow, do 5 doby dotrwal tylko jeden, i został że mną, już 3 mce za nami :)
Trzymam kciuki żeby ten transfer był tym szczęśliwym :*
 
reklama
W sierpniu kolejna stymulacja, musimy wiecej jajeczek wyprodukowac, bo przy moim PCOS sa troche slabej jakosci i bedziemy miec dwa zabiegi jednoczesnie, zeby zaplodnic je zywymi plemnikami bo mrozonki nie daly rady niestety. Aha i sa wskazania do zaplodnienia wiecej niz 6 jajeczek
 
Hej, nam że względu na słabe nasienie zapłodnili wszystkie, w 3 dobie mieliśmy 9zarodkow, do 5 doby dotrwal tylko jeden, i został że mną, już 3 mce za nami :)
Trzymam kciuki żeby ten transfer był tym szczęśliwym :*
Dotrwał najsilniejszy! :) Zobaczymy jak to u nas teraz będzie... Szczerze mówiąc to sie nie nastawiam specjalnie że się uda. Do tej pory się nastawiałam i guzik z tego był więc postanowiłam założyć że się nie uda- taka reakcja obronna. Zobaczymy czy będzie skuteczna... Ale dziękuję :*
 
Dziewczyny, mi beta spadla ostatecznie z 6,2 na 4,9. Dr stwierdzila ze doszlo do zagniezdzenia, jednak zarodek przestal sie rozwijac. Trudno mi sie z tym pogodzic, bo zarodek byl po badaniu pgd/pgs, czyli bez wad genetycznych, a podczas wizyt przed transferem dowiedzielismy sie, ze jest az 85% szans na powodzenie, dlatego zostanie podany tylko jeden. Obecnie czekaja na nas jeszcze 4. mrozaki rowniez po badaniach, czyli 100% zdrowych, ehhh... musze znowu podniesc sie do walki, tylko tak trudno zrozumiec dlaczego tak sie dzieje, skoro zarodek byl zdrowy (to bylo ogolnie nasze trzecie podejscie, z tym ze to pierwsze z ww. badaniami).
Scarlett, bardzo mi przykro... tyle się staramy, że każdy transfer powinien się udać !!!
 
reklama
Dziewczyny tak sobie teraz myśle jeśli wczoraj rozmrozili maluszka a był w piątej dobie i podobno wykluł się z otoczki przed podaniem to jest tak jakbym była o jeden dzień do przodu czy się mylę ?Kiedyś widziałam taka fajna rozpiskę tu na forum i z tego co pamietam przy 5 dniowych to wyklucie z otoczki działo się dopiero w macicy 1dpt . A wogole ktoś miał podany kiedyś taki zarodek ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja miałam. Po rozmrozeniu żeński zarodek zaczął wykluwac się z otoczki a podczas transferu, kiedy lekarz pod mikroskopem bierze zarodki na igłę moja córcia była już poza otoczka. Teraz na usg jest zawsze o dobę starsza od synka [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry