reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przewidujesz co bedzie za 9 mcy? Co Ty wróżka jestes??? Jak można w pierwszych tygodniach ciąży łapać dola co to bedzie jak sie beda rodzic?!
Mam nadzieje ze ciąża Ci głowę naprawi bo narazie to jest dramat...
Może i moją głowę naprawi ,bo są pewne ubytki hihi dobry koment;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia :)
 
W sierpniu kolejna stymulacja, musimy wiecej jajeczek wyprodukowac, bo przy moim PCOS sa troche slabej jakosci i bedziemy miec dwa zabiegi jednoczesnie, zeby zaplodnic je zywymi plemnikami bo mrozonki nie daly rady niestety. Aha i sa wskazania do zaplodnienia wiecej niz 6 jajeczek
Bombisz bardzo mi przykro, że teraz się nie udało, ale mocno trzymam kciuki za podejście w sierpniu, dużo sił !!!
 
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratulacje!!! Trzymam kciuki za dalsze pozytywne wieści:)
 
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom



Suuuper gratuluję :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super juz spokojniejsza jesteś trzymam kciuki za dalsze etepy [emoji4] [emoji110]
 
Do góry