reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, niesamowicie ważny tydzień jeszcze się nie zakończył!!!
@evulek111 - szczęśliwego transferu, niech kropeczki zostaną z taką fajną mamą :)
@oczekujaca2790 - udanej punkcji, dorodnych jajek, wśród ktorych będzie TO/TE najważniejsze
@Emilianka6966 - pięknego przyrostu :)
Dziękuję Madziu[emoji3] nie mogę się doczekać 13:00
 
reklama
Dziewczyny, niesamowicie ważny tydzień jeszcze się nie zakończył!!!
@evulek111 - szczęśliwego transferu, niech kropeczki zostaną z taką fajną mamą :)
@oczekujaca2790 - udanej punkcji, dorodnych jajek, wśród ktorych będzie TO/TE najważniejsze
@Emilianka6966 - pięknego przyrostu :)
Dziękuję Madziu ja już pod klinika czekam jak na szpilkach... [emoji4]
Dziękuję Madziu[emoji3] nie mogę się doczekać 13:00


Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
oczekujaca2790 - dużo złotych jajeczek by punkcja poszła szybko sprawnie i dobrego samopoczucia po.

Emilianka 6966 - by ta beta dała Ci 100% poczucia pewność że kropeczek jest i będzie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ja bym chciała mieć takie problemy :-D Niestety na razie czekam na pozytywną betę [emoji14] A tak poza tym trzeba mocno drazyc temat samemu i nie ufać tak po prostu lekarzom. Podejmować swiadome decyzje.
Jak nie ufać lekarzom? Przecież same się nie wyleczymy! Jeśli nie ufasz lekarzowi, do którego chodzisz to musisz go zmienić. Szukać informacji na własną rękę? Jasne, ale nie można dać się zwariować i czytać śmietnik z Wikipedii. Czy artykuły napisane przez "xyz" są bardziej wiarygodne niż wypowiedź doktora z wieloletnim doświadczeniem? Nie można wychodzić z założenia, że każdy lekarz to idiota, że wszystkie kliniki tylko naciagaja a sąsiad o wyższym statusie materialnym to złodziej!

[emoji127] 28.10.2017
 
Ale ja zawsze spałam jak zabita... dla mnie 3 bezsenne noce w roku to były największe koszmary...
Ja tez tak mam, myślę że organizm się przygotowuje do pracy na pełnych obrotach w połogu gdy przez pierwsze tygodnie dzieci jedzą co 2 godz i tez spać nie będziemy [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry