reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonili z kliniki. Nasienie obumarlo, kilka plemnikow tylko udalo sie 'uratowac' i zaplodnic moje komorki ktorych ostatecznie tez bylo chyba tylko 3. Do dzisiaj wytrzymala jedna zaplodniona komorka. Embriolog nie daje jej duzych szans, jesli nawet przezyje do 5 dnia a bedzie sie dzielic nieprawidlowo to nie bedzie transferu.

Trzymam kciuki, żeby była wytrwała i silna!!! Będzie dobrze [emoji1307][emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maz ma azospermie i musiala byc przeprowadzona biopsja. Nasienie pobrano z najadrzy.. embriolog nie spodziewal sie ze bedzie az tak slabe i nie przetrwa.
Dzieki, chciaz ja juz stracilam nadzieje
Oj zeby choc ten jeden sie obronił bo szkoda tego calego starania. My w pierwszej procedurze tak mielismy ze tylko jeden i nie dotrwal do transferu [emoji20]
 
Dzwonili z kliniki. Nasienie obumarlo, kilka plemnikow tylko udalo sie 'uratowac' i zaplodnic moje komorki ktorych ostatecznie tez bylo chyba tylko 3. Do dzisiaj wytrzymala jedna zaplodniona komorka. Embriolog nie daje jej duzych szans, jesli nawet przezyje do 5 dnia a bedzie sie dzielic nieprawidlowo to nie bedzie transferu.
Kochana bedzie sie dzielić prawidłowo! innej opcji nie przewidujemy!
 
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Tule mocno...
 
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]

Bardzo mi przykro [emoji17]

Dzwonili z kliniki. Nasienie obumarlo, kilka plemnikow tylko udalo sie 'uratowac' i zaplodnic moje komorki ktorych ostatecznie tez bylo chyba tylko 3. Do dzisiaj wytrzymala jedna zaplodniona komorka. Embriolog nie daje jej duzych szans, jesli nawet przezyje do 5 dnia a bedzie sie dzielic nieprawidlowo to nie bedzie transferu.

A nie może być transferu juz teraz?



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]

Bardzo mi przykro. Cały czas trzymałam kciuki :( Przytulam Ciebie mocno.
 
reklama
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Mery... Bardzo, bardzo mi przykro... Odczekaj, zbierz siły, może jeszcze do nas wrócisz??
 
Do góry