reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwonili z kliniki. Nasienie obumarlo, kilka plemnikow tylko udalo sie 'uratowac' i zaplodnic moje komorki ktorych ostatecznie tez bylo chyba tylko 3. Do dzisiaj wytrzymala jedna zaplodniona komorka. Embriolog nie daje jej duzych szans, jesli nawet przezyje do 5 dnia a bedzie sie dzielic nieprawidlowo to nie bedzie transferu.

Co to znaczy nasienie obumarło ? Przepraszam, że pytam, ale czy to było na świeżo czy mrożonego?

Nam sugerują złożyć depozyt nasienia, ale jakoś stwierdziliśmy, że nie ma takiej potrzeby. Co o tym myślicie? Jak u was to wyglądało?
 
reklama
Dzwonili z kliniki. Nasienie obumarlo, kilka plemnikow tylko udalo sie 'uratowac' i zaplodnic moje komorki ktorych ostatecznie tez bylo chyba tylko 3. Do dzisiaj wytrzymala jedna zaplodniona komorka. Embriolog nie daje jej duzych szans, jesli nawet przezyje do 5 dnia a bedzie sie dzielic nieprawidlowo to nie bedzie transferu.
Kurczaczki... co to sie dzieje... a nasienie było ok?
 
Mi podano dwa mowiac o tym wlasnie wiekszym prawdopodobienstwie ,a gdy padlo nasze pytanie no Ale moga byc bliznieta odpowiedz byla ze nikla Ale jest na 15% zawsze mozliwosc

Dokumenty byly podpisane na transfer jednego tylko ze zle Sue dzielily ,lekarz w 2 dobie zapytal czy moze podac dwa (powtorze sue ,17komorek,6zaplodnuonych,zero mrozaczkow,efekt corka az corka lub .. Czemu tylko ona ... zdaje Sue ze podajac dwa zwieksza sie prawdopodobienstwo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale były tu przypadki, ze podany był jeden ale zechcial się podzielić. Ostatni ze 2 tyg temu. dziewczyna pojechała słuchać serduszka, a były 2 :D:D więc nie ma recepty. ;)
 
Nigdy o tym nie slyszalam,ze to mialo jakies znaczenie i jeden do drugiego mowil..."stary zostajemy,fajnie tu";)nie podwaja sie procentowo szansa na powodzenie,wzrasta o jakies 10%,biorac pod uwage wiek i problemy zdrowotne i te 10%czasamim maleje.
Ja jestem "anty statystczna"bo za duzo rzeczy bierze sie do jednego wora i dlatego jest to wszystko malo wiarygodne.
Lekarz podaje 2 zarodki ,zwiekszajac szanse na powodzenie,a nie po to zeby koniecznie blizniaki byly.Nie mozna tego wykluczyc.
Ja tam po studiach statystycznych jestem :) I statystyka ogarnia takie zależności jak bierze się dużo rzeczy (zmiennych) do jednego wora. Bada się różne zmienne i wybiera te istotne.
 
Ostatnia edycja:
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Tak bardzo mi przykro, nie na taką wiadomość czekałam,dlaczego spotyka to tak dobrych ludzi; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli mam rozważyć podanie dwóch...? Eh jakie to jest wszystko trudne :((((
Mysle ze to juz jest wasza osobista decyzja,mozesz jednak rozwazyc...a jak beda blizniaki? a jak zostanie jeden i bede w ciazy ? I jak nie zostanie zaden?(bedziesz miala pretensje sama do siebie,ze wzialas 2 ,a moglas 1???)dobrze to przemysl,to zawsze trudna decyzja.
 
Uwaga, uwaga!! Ogłoszenie organizacyjne!!!
Dziewczyny!!!

Poprosiłam o rozdzielenie nas z dziewczynami z inseminacji, nie dlatego że ich nie lubię (bo bardzo im kibicuję skrycie je podczytując). Chciałabym jednak trochę rozwinąć nasz kącik IVFowy nie spamując jednocześnie dziewczyn po iui.

Pierwszym nowym wątkiem, który dodałam jest instrukcja do kalendarza razem z linkiem, żeby zawsze była pod ręką i nie trzeba było jej szukać: Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać

Kolejną sprawą, jaką chciałabym zrobić, to poczytać skarbnicę wiedzy jaką zgromadziła AnneMarie w jednej z grup i co jakiś czas przenosić po jednym, czy dwa artykuły tu na forum. Kilka przeczytałam - to naprawdę jest ogrom wiedzy w pigułce (dość dużej, ale jednak). @annemarie potwierdź mi proszę, czy się zgadzasz. Oczywiście będę sygnować wszystkie artykuły twoim nickiem.

Teraz pytanie do was, co jeszcze chciałybyście dodać do naszego forum, żeby wszystkim łatwiej i przyjemniej się z niego korzystało??
 
Ja też się staram słuchać, ale z drugiej strony chciała bym zrobić wszystko aby się udało.

Rozumiem cie doskonale jednak tak jak JuZ pisalam nie ma recepty niestety Ja majac 37 l zaszlam od razu a inna 25 latka zero problems jak ja I nie uda Sue ,nieplodnosc dopada jak rak nie pyta dlaczego bierze i koniec;/
Udane ivf to cud

A tak wogole sadze ze nieplodnosc idiopatyczna to tkwi gdzies problem zawsze ...,.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uwaga, uwaga!! Ogłoszenie organizacyjne!!!
Dziewczyny!!!

Poprosiłam o rozdzielenie nas z dziewczynami z inseminacji, nie dlatego że ich nie lubię (bo bardzo im kibicuję skrycie je podczytując). Chciałabym jednak trochę rozwinąć nasz kącik IVFowy nie spamując jednocześnie dziewczyn po iui.

Pierwszym nowym wątkiem, który dodałam jest instrukcja do kalendarza razem z linkiem, żeby zawsze była pod ręką i nie trzeba było jej szukać: Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać

Kolejną sprawą, jaką chciałabym zrobić, to poczytać skarbnicę wiedzy jaką zgromadziła AnneMarie w jednej z grup i co jakiś czas przenosić po jednym, czy dwa artykuły tu na forum. Kilka przeczytałam - to naprawdę jest ogrom wiedzy w pigułce (dość dużej, ale jednak). @annemarie potwierdź mi proszę, czy się zgadzasz. Oczywiście będę sygnować wszystkie artykuły twoim nickiem.

Teraz pytanie do was, co jeszcze chciałybyście dodać do naszego forum, żeby wszystkim łatwiej i przyjemniej się z niego korzystało??
Magda,
Podziwiam za zaangazowanie i ze Ci sie chce,respekt.
Oczywiscie,ze mozesz przenosic tutaj artykuly z grupy,moze cos sie komus do czegos przyda.To nie sa moje artykuly,szukam,czasami samo wpadnie.Dajmy sobie spokoj z nickiem...wszystkie jedziemy tym samym pociagiem,tylko w roznych przedzialach...:):):)
 
Do góry