reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pewnie bedzie zalezalo od grubosci twojego endometrium ja np mialam w 12dc ledwo 8 zostala zwiekszona dawka estrofemu na na kolejnej wizycie czyli w 13dc odrobinke wskoczylo do gory i transfer zaplanowano na 16 dc mam nadzieje ze moje endo wzrosnie jeszcze i bedzie ok.
co to jest grubosc endometrium?
 
Wszystko będzie zależało od grubości endometrium. Może też skierować Cię na poziom estradiolu i lh. Tak było u mnie, żeby dokładnie wyznaczyć dzień owulacji. Tyle, że ja podeszłam na naturalnym cyklu. Powodzenia[emoji4]
ale u mnie problem polega wlasnie na tym,ze ja nie mam owulacji.....
i co w takim przypadku?
 
Hej dołączę bo szukam odpowiedzi na temat ilości podawanych zarodków , ja miałam 2 podane przez lekarza który mówił ze to po to by większyc szanse ale na ciąże bliźniacza są małe szanse i patrzę tak na forum ze jednak 2 zarodki to nie jest standard i oczywiście liczę się z ciąża bliźniacza natomiast ona jest chyba bardziej prawdopodobna niż myślałam ... niż mnie uświadomiono , jestem juz po pozytywnej becie i to juz czy dopiero 5 tyg ale teraz czy to pojedyncza ciąża czy bliźniacza . Mega się cieszę ze się udało to moje pierwsze ivf i pierwszy transfer ale czuje się trochę oszukana podejściem lekarza i jego standardami ..
 
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Strasznie mi przykro, ale nie możesz jeszcz zwątpić w kropka. U mnie ciąża zakończyła sie po 6 tyg ale 24 dpt pusty pęcherzyk i lekarz powiedział, ze nadzieja umiera ostatnia a 25 dpt wieczorem w szpitalu( miałam krwawienie i myślałam,ze to juz koniec) było serduszko....Trudny czas przed Wami ale warto sie trzymać bo jeszcze nic nie wiadomo na pewno !!!!

Trzymam za was wszystkie bardzo mocno ,i podczytuje was ,sercem i myslami z wami


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

[emoji8]



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Hej dołączę bo szukam odpowiedzi na temat ilości podawanych zarodków , ja miałam 2 podane przez lekarza który mówił ze to po to by większyc szanse ale na ciąże bliźniacza są małe szanse i patrzę tak na forum ze jednak 2 zarodki to nie jest standard i oczywiście liczę się z ciąża bliźniacza natomiast ona jest chyba bardziej prawdopodobna niż myślałam ... niż mnie uświadomiono , jestem juz po pozytywnej becie i to juz czy dopiero 5 tyg ale teraz czy to pojedyncza ciąża czy bliźniacza . Mega się cieszę ze się udało to moje pierwsze ivf i pierwszy transfer ale czuje się trochę oszukana podejściem lekarza i jego standardami ..
Witaj i gratuluje ze sie udalo i niech szczescie twoje trwai trwa[emoji4] [emoji110] Ja jutro bede miala transfer tez 2 zarodki podadza bo mam juz 35 lat by zwiększyć szanse powodzenia ale jak zapytalam lekarza czy mam sie przygotowac na blizniaki [emoji4] to powiedział ze raczej nie [emoji20] bo to rzadko sie zdarza. Tylko jak patrze na forum to to raczej do rzadko nie należy[emoji6]
 
reklama
Witaj i gratuluje ze sie udalo i niech szczescie twoje trwai trwa[emoji4] [emoji110] Ja jutro bede miala transfer tez 2 zarodki podadza bo mam juz 35 lat by zwiększyć szanse powodzenia ale jak zapytalam lekarza czy mam sie przygotowac na blizniaki [emoji4] to powiedział ze raczej nie [emoji20] bo to rzadko sie zdarza. Tylko jak patrze na forum to to raczej do rzadko nie należy[emoji6]
Właśnie , ja mam 30 i nikt mnie o wiek nie pytał dali dwa a ja nawet nie szukałam informacji przyjęłam do wiadomości co mi powiedzieli i spoko myśle na iui tez 10 % i się nie udało pomyślałam ze to 10 to naprawdę mało ale tutaj to bliźniaków po ivf jest naprawdę dużo :) cieszę się i trochę boje jeszcze jest mega wcześnie wszystko się może darzyć ...trzymam kciuki za was ;)
 
Do góry