reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Wam za pokrzepiajace słowa, bo sama już nie mam siły wierzyć. Chciałabym zasnąć i obudzić się za tydzień...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Roszpunka udanego transferu niech kropeczek sie zadomowi na 9miesiecy[emoji110][emoji110][emoji110]
Mery86 pozytywnej bety [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny jestem po dwóch nieudanyych crio transferach więcej zarodków już nie mam i pieniążków też. Czy warto spróbować inseminacji czy komuś się udało?
 
Dziewczyny, zarodek to zawsze sprawa indywidualna. Mnie wystraszył lekarz na.pierwszym serduszkowym usg, bo jego zdaniem serduszka za wolno biły. Okazało się, że dopiero się rozkrecaly i kilka dni później tlukly aż miło. Oczywiście był płacz ze strachu, siwe włosy a okazało się, że nie było warto się denerwować. Poza tym sprzęt u każdego lekarza inny. Jeden lekarz nie widział zarodka a drugi już byłby w stanie go zmierzyć. Wierzę, że będzie dobrze

[emoji127] 28.10.2017
Moje serce też biło wolno 70/80 Na minutę Ale odrazu mnie poinformowano że jest 23dpt ono dopiero się pokazało ( wcale go tam jeszcze nie musialo byc ) dopiero zaczyna swoją pracę i że jak na tym etapie wszystko jest prawidłowo. Dlatego tak ważne jest mieć dobrego lekarza który wyjaśnia nam każdy etap .Na następnym usg 32 dpt ma bic jak dzwon .
 
Dziewczyny pytanko bo zielona jestem w temacie , jutro mam transfer i dr kazał mi zrobić progesteron dzisiaj wyszło 18,70 ng/ml . Czy może ktoś podpowiedzieć jakie są normy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mysle ze bardzo dobry .Ja 2 dni przed transferem miałam 14 . Potem 20 ,24 ,19 różnie. Jestem na cyklu sztucznym badalam prog w imie nauki zawsze z beta ( jestem ciagle na tej samej dawce i mierze zawsze o tej sanej godzinę) Progesteron wychodzi w krwi tak na oko jak to mówi mój lekarz zależy co zjesz co wypijesz .W mojej klinice wynik 8-9 przed transferem jest zadowalający.
 
@mery86 życzę Ci wspaniałej bety!
@Ropuszka666 przyjemnego transferu i powodzenia :)

A każdej z osobna mnóstwo spokoju i cierpliwości
emoji1307.png
emoji1307.png
emoji1307.png
emoji1307.png
 
Ja już naprawdę nie wiem co dzieje się na tym świecie. Mam takie jedno pytanie DLACZEGO?!!![emoji22] [emoji22] [emoji22] Leczymy się, chodzimy non stop na wizyty, chuchamy dmuchamy na siebie, witaminy, diety i takie rzeczy nas spotykają.
Dreamscometrue trzymaj się kochana. Jeszcze wszystko może się ułoży, tego Ci z całego serca życzę.
Ja mam dziś betę, ale chyba zaczyna mi się okres[emoji22] [emoji22] [emoji22] mrozaczkow też nie mam ani kasy więc to dla mnie będzie koniec.
Mery kochanie zrób betę, może progesteron spadł, nie poddawaj się jeszcze proszę [emoji22]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Kochana trzymaj się, jeszcze za wcześnie aby się załamać. Jeszcze wszystko się może ułożyć. Trzymamy mocno kciuki i wierzymy, że będzie dobrze!
 
reklama
Do góry