reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeju strasznie współczuję :( Ja poroniłam w 6 tyg i wiem co teraz czujesz. Straszny ból rozrywający serce. Ale wierz mi, nadejdzie taki dzień, że podniesiesz się po tym i będziesz walczyć dalej tak samo jak ja.
Łatwiej by mi było się pogodzić po tej wersji z niedzielnej wizyty czyli ze pusty pecherzyk, a to dziś kompletne zaskoczenie, aczkolwiek profesor mówił że są nacieki czyli krwiak ...
Jeszcze najgorsze przede mną. .. muszę to powiedzieć mężowi jak wróci z pracy...
 
reklama
Mam teraz tyko nadzieję, że obejdzie się bez szpitala chociaż mam skierowanie, ale na usg już było widać że prawie wszystko się oczyscilo samo.
 
Dziewczyny jestem po [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ przygarnęłam jednego kropeczka. Wszystkie komórki ładnie się podzieliły na 5 blastocyst. Mam zdjęcia [emoji38] cała procedura super, dr Wojewódzki bardzo wspierający. Wszystko nam pokazano na USG. Jestem bardzo szczęśliwa! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A po transferze położył Ci rękę na brzuchu? :-)
 
Mam pytanie do tych dziewczyn, które brały luteinę na wywołanie miesiączki. Od którego dnia cyklu? I czy to był duphaston czy luteina? I jak długo trzeba ją brać? Miałam dzisiaj sono hsg i wyszło, że jednak to nie polip...uffff....Teraz muszę czekać na kolejny okres, a ten może być za 2,3 lub 4 tygodnie. U mnie niestety nie wiadomo. Moja klinika zamyka się w lipcu na miesiąc i chciałabym jeszcze zdążyć przed. Kiedyś brałam duphaston na wywołanie, ale po odstawieniu czekałam 2 tygodnie, więc teraz muszę spróbować chyba czegoś innego.
Ja brałam od 16 do 25 dc o dwa dni później miałam miesiączkę. Brałam luteine 100

[emoji127] 28.10.2017
 
Podobno nadzieja umiera ostatnia....Ale moja właśnie odeszla...niedawno znów byłam na wizycie bo niestety pojawiło się obfite krwawienie i niestety poronilam ;-( 7 tydzień ... nie życzę nikomu tego okropnego widoku i uczucia ...strasznie się czuję ;-(
Cholernie Ci współczuję, przechodziłam przez to zbyt wiele razy żeby wiedzieć jaki to dramat. Żadna negatywna beta, przesunięcie terminu transferu nie boli tak jak utrata ciąży. Myślami jestem z Tobą. Bądź silna, to nie koniec walki! Nadzieja wciąż jest. Udało się mi, uda się i Tobie [emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Podobno nadzieja umiera ostatnia....Ale moja właśnie odeszla...niedawno znów byłam na wizycie bo niestety pojawiło się obfite krwawienie i niestety poronilam ;-( 7 tydzień ... nie życzę nikomu tego okropnego widoku i uczucia ...strasznie się czuję ;-(

Tak bardzo mi przykro [emoji20] trzymaj się [emoji173]️[emoji20][emoji20][emoji20][emoji20] pisz, wypłacz smutek [emoji20] łącze się z Tobą myślami [emoji173]️[emoji173]️[emoji8][emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry