reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy puchł wam brzuch podczas sytumulacji? Po zastrzykach? Ja za pierwszym podejściem nic takiego nie maialm a teraz po innych lekach widzę ze jest wielszy
 
reklama
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że
Cześć dziewczyny. Życzę wszystkim udanego dnia w tak piękną pogodę. Ja właśnie wróciłam z przychodni ginekologicznej na nfz i bardzo miła Pani doktor dała mi skierowanie na progesteron, estradiol i betę. Zaprosiła mnie nawet po kolejne skierowanie, których będę w przyszłości potrzebowała[emoji4]
A mówiłaś, że jesteś po in vitro?
Tak się zastanawiam bo część dziewczyn chodzi i do kliniki prywatnie i na nfz. W kartach ciąży macie informację o in vitro? Coś mi się kiedyś obiło o uszy ale nie wiem czy dobrze, że potem trzeba to zgłaszać w USC?
 
A mówiłaś, że jesteś po in vitro?
Tak się zastanawiam bo część dziewczyn chodzi i do kliniki prywatnie i na nfz. W kartach ciąży macie informację o in vitro? Coś mi się kiedyś obiło o uszy ale nie wiem czy dobrze, że potem trzeba to zgłaszać w USC?
Tak mówiłam o in vitro. Trudno, niech sobie piszą, juz mi wszystko jedno zależy mi tylko na dzidzi, a moj dzisiejszy estradiol nie napawa optymizmem[emoji17]
 
Dziewczyny jestem po punkcji. Poszło szybko, bezproblemowo i bezbolesnie [emoji1] mam 7 komórek ... czy to dobry wynik? Zapłodnione i tak będzie tylko 6, ale myślałam, ze coś zamroze, a tu jedna [emoji57]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No widzisz, nie warto się było stresować :). Trzymam kciuki, żeby dobrze się zapłodniły i pięknie rozwijały!
 
Która z Was leczyła się w Invimedzie w Wawie, jakie macie doświadczenia? Może mogłybyście polecić jakiegoś lekarza z tej kliniki? Jeśli mój lekarz nie zgodzi się na plan działania,który zaproponowałam to chyba tam się zgłoszę.
Ja polecam FertiMedica

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie się powiększył, ale przytyłam w czasie stymulacji i miałam dużo jajeczek. Może jajniki ci rosną?
Dzieki Madzia za odpowiedz. Dzisiaj jest 3 dzien brania gonalu i menopuru czuje raz prawy raz lewy jajnik. Wcześniej za 1 razem nic takiego sie nie działo i tez wtedy nic niebprzytylam. Ale to najmniejszy problem oby sie udało. W piatek jadę do kontroli czy rosną
 
Do góry