reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz po rozmowie nic mi lekarz o genetyce nie mowil mam brać wit d3 400 j kwas foliowy metylowany tak samo wit B12 i żelazo. Jak będę wyniki wyrazu to zadzwonić i umówić się na wizytę. A co do amh to usłyszałam tylko ze może się udać albo i nie, ale toż przecież nigdy nie ma 100% [emoji4]
 
reklama
cześć, to tak jak jak miałaś transfer. Ja juz 3 razy bete robiłam:) pierwszy w sobote czyli 7dpt. Jak czytam o tych plamieniach to zawsze się zastanawiam w jakiej to jest postaci, czy razem z lekami? Ja tam wkładam tyle leków ze nawet gdyby były plamienia to rozćięczyłyby się z lekami i je nie zauważyłabym, ze mnie cały czas cieknie jak chodzę.
Robiłaś bete z zaleceń lekarza czy na własną rękę? Ja muszę czekać do jutra, tutaj niestety nikt nie zrobi mi badań dlatego ze ja chce. Nawet dzis do nich dzwonilam i kazali mimo wszystko jutro przyjechac. Biore 3 razy dziennie dwie tabletki Utrogestu, one sa biale i wyplywaja na gesto, to nie jest ciezko odroznic co jest czym. Szczegolnie ze brazowych plam i nitek jest pelno Czytalam ze przy imlantacyjnym nie pojawia sie zywa czerwona krew. Wlasnie dojrzalam skrawek czegos takowego, i chyba moj optymizm szlak trafil. Poza tym marwie sie iloscia plamien, nie jest to ilosc jak przy okresie, ale przez dzien kilka wkladek idzie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak betowanie wyjdzie dobrze to wracacie do pracy? Tyle sie czlowiek stara i stara i nie chciala bym czegos sknocic powrotem do pracy jak bym juz byla w ciazy.
Ja wrocilam,pochodzilam kilka dni.ale bylam tak.spiaca ze moglam spac z twarza w talerzu wiec poszlam dalej na zwolnienie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robiłaś bete z zaleceń lekarza czy na własną rękę? Ja muszę czekać do jutra, tutaj niestety nikt nie zrobi mi badań dlatego ze ja chce. Nawet dzis do nich dzwonilam i kazali mimo wszystko jutro przyjechac. Biore 3 razy dziennie dwie tabletki Utrogestu, one sa biale i wyplywaja na gesto, to nie jest ciezko odroznic co jest czym. Szczegolnie ze brazowych plam i nitek jest pelno Czytalam ze przy imlantacyjnym nie pojawia sie zywa czerwona krew. Wlasnie dojrzalam skrawek czegos takowego, i chyba moj optymizm szlak trafil. Poza tym marwie sie iloscia plamien, nie jest to ilosc jak przy okresie, ale przez dzien kilka wkladek idzie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale tyle.plamisz czy tyle wody z ciebie leci? Bo ze.mnie lecialo jakby kto kran odkrecil. A nie podrazniasz sie wkladajac tabletku? Np aplikatorem albo paznokciem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja zrobiłam dziś progesteron 16,41(niby w normie) ale martwi mnie estradiol 39,06 przy normie 55-215 [emoji22] co o tym myślicie. Jestem na naturalnym cyklu 4dpt
 
Tak ja brałam około roku inofem znacznie poprawiła się owulacjia. Wcześniej testy owulacujne nie wskazywały podwyższonego LH i tym samym nigdy nie wiedziałam kiedy ja mam.
Było na tyle super że do crio podchodziłam na cyklu naturalnym bez żadnych leków tylko na pęknięcie pecherzyka.
Dziękuję za odpowiedź
 
Ale tyle.plamisz czy tyle wody z ciebie leci? Bo ze.mnie lecialo jakby kto kran odkrecil. A nie podrazniasz sie wkladajac tabletku? Np aplikatorem albo paznokciem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To raczej nie od aplikacji tabletek. Wkladke mam zabrązowiała, a jak sie podcieram to jest cos w stylu tego jak juz sie okres konczy, tylko to jest brazowe i zamiast jakis tam skrzepow sa czasami niteczki, pajeczynki.
Moje pierwsze w zyciu forum, a ja sie rozpisuje o moich "wyplywach" [emoji15]
Musze jakos do jutra doczekac, jade rano, a z wynikami bedą popoludniu dzwonic.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Robiłaś bete z zaleceń lekarza czy na własną rękę? Ja muszę czekać do jutra, tutaj niestety nikt nie zrobi mi badań dlatego ze ja chce. Nawet dzis do nich dzwonilam i kazali mimo wszystko jutro przyjechac. Biore 3 razy dziennie dwie tabletki Utrogestu, one sa biale i wyplywaja na gesto, to nie jest ciezko odroznic co jest czym. Szczegolnie ze brazowych plam i nitek jest pelno Czytalam ze przy imlantacyjnym nie pojawia sie zywa czerwona krew. Wlasnie dojrzalam skrawek czegos takowego, i chyba moj optymizm szlak trafil. Poza tym marwie sie iloscia plamien, nie jest to ilosc jak przy okresie, ale przez dzien kilka wkladek idzie.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
dzisiejszą robiłam na własna rękę, a pierwsze dwie bety planowe, u mnie w klinice pierwsza weryfikacja bety oraz etradiolu i progesteronu w 3,6 i 10 dpt 5dniowego zarodka. Ja mialam podawane 4 dniowe.
Ja robiłam bete 10.05 planowo czyli 4 dpt ( wyniasla 2,5 - ale to jeszcze po lekach), następnie 13.05- tez planowa - wyszła 48,8 i dzis powtorzyłam na własną rękie aby przekonać się ze rośnie. Kolejna planowa beta 17.05.2017 Trzymam kciuki i powodzenia jutro.
 
Do góry