reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Dziś miałam wizytę kontrolną USG. Moje Kruszynki rosną jak na drożdżach :-) Pani Doktor według ostatniej miesiączki wyliczyła 8t4d ale z USG wyszło 9t1d... Moje dzieciaczki mają po 2,34cm, serduszka biją im jak dzwon dała mi pani doktor posłuchać powiedziała że bardzo ładnie. Następna wizyta 26.05. i już umówiłam się na prenatalne 08.06.
Super gratulacje ❤❤a jak z krwiakiem? Plamisz jeszcze?
 
To moze sie tak późno podzielić? Chyba lekarz wcześniej nie zauważył?
Pochwał sie zdjęciem [emoji846]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ja miałam usg 14 kwietnia i było 1 jajo. Później 4 maja miałam wizytę u nowej doktor która nie widziała 2 tylko 1 a dziś wizyta u mojego ukochanego doktora i okazał o się ze 2
 
Dziewczyny dzisiaj pobrano mi 11 oocytow. Czuję się nawet nieźle, oprócz kroplowki nic przeciwbolowego nie biorę.Mam robić zastrzyki z clexane o stalej porze wieczorami .mysle ze o 18 to odpowiednia pora,a jak wy bierzecie?
 
reklama
Do góry