reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo się cieszę :):)


Dziewczyny, którym po pierwszej stymulacji nie zostały żadne zarodki - jak szybko klinika pozwoliła wam podchodzić do nowej stymulacji? Ja usłyszałam w mojej klinice ze 3 cykle każą czekać!!
Toż to wieczność! Jak było u was?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie tak 3 miesiace przerwy. Chociaz sa kliniki ktore pozwalaja podejsc po miesiacu sa na to tez badania ze nie trzeba juz koniecznie czekac 3 miesiecy. Ale powiem szczerze ze chyba lepiej jak organizm odpocznie.
A po co ty myslisz teraz o kolejnej stymulacji kochana ty teraz o swoich zarodeczkach mysl pozytywnie
 
reklama
Dokladnie tak 3 miesiace przerwy. Chociaz sa kliniki ktore pozwalaja podejsc po miesiacu sa na to tez badania ze nie trzeba juz koniecznie czekac 3 miesiecy. Ale powiem szczerze ze chyba lepiej jak organizm odpocznie.
A po co ty myslisz teraz o kolejnej stymulacji kochana ty teraz o swoich zarodeczkach mysl pozytywnie

Myśle myśle, ale chciałabym mieć już plan B w głowie żeby wiedzieć o co pytać lekarza..
w dniu 1 mam tylko 2 zarodki.. czuje ze jest mała szansa ze zostaną ze mna do dnia 5..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mi teraz dałaś do myślenia :D:D:D Nostalgia Anioła - szuuukam :D:D:D
Film bardzo mi się spodobał (jeżeli tak można to opisać)
Wlasnie widzialam film i ktos mi powiedzial ze czytal ksiazke ze warto ja przeczytac bo wiele rzeczy nie ukazal film. Do kupienia znalazlam tylko używane na allegro ale nie zamawialam bo w uk przebywam.
 
19.04 (dzień punkcji) minus 2 tygodnie. To jest twój początek cyklu od którego liczysz.
Czyli 5.04. tak jakby jest twoim pierwszym dniem ostatniej @.
Czyli dzisiaj dokładnie 5t0d.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jak patrzę na rozpiskę z normami bthcg to mam patrzeć na 6tc? Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Jak patrzę że szósty to normy mam za niskie, ale lekarka widziała te wyniki i niby dobre [emoji45]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ale mi teraz dałaś do myślenia :D:D:D Nostalgia Anioła - szuuukam :D:D:D
Film bardzo mi się spodobał (jeżeli tak można to opisać)
Wlasnie widzialam film i ktos mi powiedzial ze czytal ksiazke ze warto ja przeczytac bo wiele rzeczy nie ukazal film. Do kupienia znalazlam tylko używane na allegro ale nie zamawialam bo w uk przebywam.
 
reklama
Wlasnie widzialam film i ktos mi powiedzial ze czytal ksiazke ze warto ja przeczytac bo wiele rzeczy nie ukazal film. Do kupienia znalazlam tylko używane na allegro ale nie zamawialam bo w uk przebywam.
A widzisz i dlatego możesz mieć problem..., chyba, że ktoś CI kupi w PL i wyśle po prostu paczką do UK :)
 
Do góry