reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fajnie że znów jesteś;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Też się cieszę, że u mnie chociaż coś ruszyło do przodu

To, że mnie nie było nie znaczyło, że nie kibicowałam i nie zaglądałam tutaj. Śledzę Twoje poczynania i trzymam kciuki za pozytywną betę. Wystarczy już tych przeżyć.

A co do zarodków, mnie z góry mówią, że mogę przyjąć tylko jeden. Nawet nie mam możliwości zadecydować.
 
Witam ponownie, aktualnie czekam na masę wyników, ale od wczoraj zaczynam wyciszanie jajników. Cała lista leków wykupiona.

Kolejna wizyta na 25 maja i zaczynamy stymulację do in vitro. Tyle czekałam, że aż się doczekałam.

Dopiero dochodzi do mnie cała ta procedura i zaczynam się bać, że moje nadzieje się mogą nie powieść, tak jak to zawsze było w naszym przypadku.

Ja też 24/25 mają zaczynam stymulacje więc będziemy miały wszystko w podobnym terminie. Musi nam się udać ...
 
Witam ponownie, aktualnie czekam na masę wyników, ale od wczoraj zaczynam wyciszanie jajników. Cała lista leków wykupiona.

Kolejna wizyta na 25 maja i zaczynamy stymulację do in vitro. Tyle czekałam, że aż się doczekałam.

Dopiero dochodzi do mnie cała ta procedura i zaczynam się bać, że moje nadzieje się mogą nie powieść, tak jak to zawsze było w naszym przypadku.
fajnie ze teraz tyle dziweczyn zaczyna idziemy jednym torem:) Ja jestem po wyciszeniu 2 zastrzykow diphedreline a od soboty tej stymulacja:)
 
U mnie dobrze [emoji6] tego 29 to musiał być skąpy okres, teraz za tydzień mam zacząć dupka na wywolanie( żeby nie czekać w nieskończoność ) i jak wszystko bedzie dobrze to @ i przygotowanie do transferu [emoji2] ale sie cieszę ,ze cos ruszyło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
moze to byc od kregoslupa.Moze idz na jakis masaz? moja kuzynka chodzila jak byla w ciazy ponoc sa jakies specialne dla kobiet z fasolka.
Ale ja juz z kasa nie wydalam, a remont mnie czeka i to wiekszy niz sadzilam... moze sie w 250k zamkne z remontem. nie stac mnie na taki zbytek jak masaz :( ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dobrze [emoji6] tego 29 to musiał być skąpy okres, teraz za tydzień mam zacząć dupka na wywolanie( żeby nie czekać w nieskończoność ) i jak wszystko bedzie dobrze to @ i przygotowanie do transferu [emoji2] ale sie cieszę ,ze cos ruszyło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super, oby do przodu!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry