reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak rozmawiałam z embriologiem to mówił ze raczej podają 5-dniowe, ale zdarza się ze decydują ze wcześniej, ale to już embriolodzy decydują.. nie wiem... może jutro postaram się zadzwonić.. wiadomość dzisiaj i w piątek wysyłają mailowo wiec nie ma szansy zapytać..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi powiedzieli ze podaja tylko 5dniowe. Ze po co sie oszukiwać skoro nie przetrwa w labo to w macicy też nie...aczkolwiek ile dziewczyn zaszlo z 3dniowymi[emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
I tak jeszcze się zastanawiam kiedy miałyście plamienie implantacyjne po transferze blastki? Może tym razem będę miała, trochę by mnie to uspokoiło... bo większość z Was ma; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam beżowy śluz 7dpt (w dniu planowej @)

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Hej dziewczynki :) mam pytanko, jestem w 11 tc i od kilku dni mam dosyć dużo takiego ciągnącego przezroczystego sluzu, czy to jest normalne? Miała tak któraś?

Za wszystkie dzisiejsze wizyty trzymam kciuki, i życzę wszystkim miłego dnia :) :*
 
Dziekuje ci kochana ale ja w uk teraz jestem moge kupic używaną z allegro tylko na adres pod ktorym bede w pl nikt nie odbierze poczty i nie wiem czy paczka zgra sie z moim pobytem czasowo.
 
Napisz na priv to Ci wyśle przy okazji a jak przeczytasz mi odeslesz. Albo w bibliotece zapytaj

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dziekuje ci kochana ale ja w uk teraz jestem moge kupic używaną z allegro tylko na adres pod ktorym bede w pl nikt nie odbierze poczty i nie wiem czy paczka zgra sie z moim pobytem czasowo.
 
Ja już po...wszystko wygląda dobrzepłeć na dwoje babka wrozyla...kamień z serca...
14944090595211360085013.jpg
14944090595211360085013.jpg
 

Załączniki

  • 14944090595211360085013.jpg
    14944090595211360085013.jpg
    748,6 KB · Wyświetleń: 633
reklama
Do góry