reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Magda jak podchodzilas na sztucznym cyklu do transferu to jakie leki przyjmowalas bo ja mam estrofem metypred i acard i czy mialas jakies objawy ze endometrium wzrasta. U mnie od wczoraj mam zimne poty w nocy malo konfortowe to i zgage mam.
 
reklama
Magda jak podchodzilas na sztucznym cyklu do transferu to jakie leki przyjmowalas bo ja mam estrofem metypred i acard i czy mialas jakies objawy ze endometrium wzrasta. U mnie od wczoraj mam zimne poty w nocy malo konfortowe to i zgage mam.
Brałam esfrofem, encorton i zastrzyki fraxiparyne. Ja takie objawy miałam przy stymulacji, ale tak jak mówię, ja się naprodukowałam jajców, że hoho.
 
pogubilam sie juz, ja bylam tez na stymulacji, dlugi protokol, ale pzred pick up chyba 36 godzin wzielam cos na pękniecie pęcherzykow, to takie oszukanie organizmu, komorki zostaną pobrane pzred peknieciem,a le zeby organizm zaczal produkowac jakis nięzbedny hormon, chyba tak to zrozumialam.
Sztuczny cykl jest możliwy tylko przy crio.

[emoji127] 28.10.2017
 
Brałam esfrofem, encorton i zastrzyki fraxiparyne. Ja takie objawy miałam przy stymulacji, ale tak jak mówię, ja się naprodukowałam jajców, że hoho.
Bo boje sie o te endometrium czy nie bedzie za niskie. No nic do przyszlego tyg musze poczekac i zobaczymy co to wyjdzie. Podjadam migdaly dzis moze lampke wina[emoji6] podobno poprawia endo zobaczymy[emoji4]
 
Oj moje kochane widziałam bijące [emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Zajebiaszczo, Joko, super!!!!!!!
No mamusiu, teraz 2 dni luzu i stres to następnej wizyty (wiem bo tak mam :D:D )
 
reklama
Dziękuje :) Serduszko było widać biło ładnie równiótko :) w tym momencie nie mam jak dodać zdjęcia bo jestem w pracy :(. Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę i planuje pójść na L4 prace mam stresującą pozatym juz od dłużeszgo czasu miałam ochotę z niej odejść:) od kiedy mamy nowego prezesa nie sprawia mi on ajuz tyle satysfakcji co kiedyś
to idż na L4 i się nie przejmuj. Ciążowe jest 100% płatne :)
 
Do góry