reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie i uspokojenie... ciekawe ile uda się wychodować finalnie... ale teraz to już będę się cieszyć jeśli w ogóle te 3 będą dobrej jakości. A co ważniejsze ze uda się wyselekcjonować dobrej jakości plemnikiem żeby ładnie się zarodki dzieliły.


Ja w 6dc pierwszy monitoring. A miałam być w 5dc, ale @ przyszła dzień wcześniej.






Dziękuje za informacje! Moj największy pęcherzyk miał 14.5, wiec dzisiaj gin zalecił Orgalutran już. Tylko problem ze mam wykupione tylko 3 dawki a raczej przewiduje ze będę potrzebowała cztery dawki.. jak u was było? Ja wzięłam Orgalutran popołudniu. Wiec będę kontynuowała o tej godzinie. I potem jak miałyście - np w sobotę popołudniu ostatnia dawka a w niedziele wieczorem pregnyl, już bez Orgalutranu w niedziele?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Różnie miałam 4 stymulacjie.
Czasem 3 A czasem 5 szt
 
Dziewczyny, wracam od gina... jestem zdolowana... dzisiaj 6dc, 5 dzien stymulacji Menopurem 225j.
i mam tylko 3 pecherzyki... (AMH mam >3). :(:(:(:(:(:(
do tego słabe nasienie, wiec w ogole mysle, ze bedzie jedna wielka doooooopa..... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
W sobote kolejna wizyta, pewnie w niedziele pregnyl i wtorek punkcja trzech marnych pecherzykow... :(

Cieszylam sie ze chociaz z jednego przywileju skorzystam poniewaz mam skonczone 35 lat i zaplodnia mi WSZYSTKIE jaja, czyli powyżej 6, a tu ledwo 3 beda, jesli w ogole.....

Gosia, ty pisalas ze bylas stymulowana Menopurem, ile wychodowalas jaj?
Ja tez stymulowanie się menopurem i było 30 ale nie ma reguły
 
Hej dziewczyny! Orientujecie się może w którym laboratorium można wykonać badania immunologiczne (NK, allo-mlr, ANA, ASA)?
 
reklama
Do góry