reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie i uspokojenie... ciekawe ile uda się wychodować finalnie... ale teraz to już będę się cieszyć jeśli w ogóle te 3 będą dobrej jakości. A co ważniejsze ze uda się wyselekcjonować dobrej jakości plemnikiem żeby ładnie się zarodki dzieliły.

No wlasnie dziewczyny od którego dnia stymulacji byliście monitorowane?
Ja w 6dc pierwszy monitoring. A miałam być w 5dc, ale @ przyszła dzień wcześniej.


Antagoniste wlacza sie w 6 dobie stymulacji nie inaczej wiec lelarz nie zrobil tego zeby spisac reszte na straty tylko tak wlasnie wyglada krotki protokol

Lub gdy komórki mają ponad 14 mm

Dziękuje za informacje! Moj największy pęcherzyk miał 14.5, wiec dzisiaj gin zalecił Orgalutran już. Tylko problem ze mam wykupione tylko 3 dawki a raczej przewiduje ze będę potrzebowała cztery dawki.. jak u was było? Ja wzięłam Orgalutran popołudniu. Wiec będę kontynuowała o tej godzinie. I potem jak miałyście - np w sobotę popołudniu ostatnia dawka a w niedziele wieczorem pregnyl, już bez Orgalutranu w niedziele?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry