reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczęta wróciłam po długim weekendzie, nadrobiłam zaległości! Super ze znowu trwa dobra passa [emoji3] Dziewczyny gratuluje wspaniałych bet. Jak tak dalej pójdzie to niedługo w kalendarzu bedą same wizyty ciążowe [emoji3].
Eveline 84 skonsultuj to z innym lekarzem albo idź do szpitala bo to trochę długo już trwa. Na pewno nie zaszkodzi.

Ja jutro na wizytę przed crio transferem, podchodzę na cyklu naturalnym bo lekarz nic mi nie zalecił co trochę mnie niepokoi bo ja zawsze endometrium mam słabiutkie. No nic zobaczymy co jutro mi powie w 10 dniu cyklu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Październik - listopad będziemy próbować podejść do kolejnej próby, zaczynajac zupełnie od 0.
Pewnie badania juz dawno straciły ważność, wszystko od nowa.
Przeżyjemy!

Pytanie do Was mam

Odłożyłam wszystkie leki, Femibion 1, witaminy itd...

czy powinnam cos brać na pół roku przed? Do czego wrócić?

Brałam kwasy omega, D3, Femibion, cynk, selen, inofem...



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana wracaj do wszystkiego co bralas plus wit e i wit c i koenzym q10
 
reklama
Do góry