reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mnie tak strasznie "przegoniło" po obiedzie, tylko mnie :(. Miałam takie długie i mega bolesne skurcze jelit, że myślałam, że coś urodzę...poważnie. Nie wiem jak mój biedny zarodek ze mną wytrzyma :(.
To chyba przez te wszystkie hormony...
 
reklama
Sprawdz w necie, ale wyglada ok. Ile mialas zarodkow?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeden. Jeśli chodzi o normy ciąży to się mieści, tylko duża różnica w ciągu dwóch dni. Pisałam do gin, ale nie odp jeszcze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dwa nieudane crio.Teraz muszę zacząć stymulację od nowa ...
to tak jak ja. Kiedy startujesz? to Ty pytąłas o psychologa? skad jestes?
ja mam od kolezanki babeczke ktora sie specjalizuje w nieplodnosci i w poronieniach. bede do niej szła. Pytanie skad jestes? ona w wawie przyjmuje.mogę polecić
 
Sprawdz w necie, ale wyglada ok. Ile mialas zarodkow?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wg kalkulatora w necie ok[emoji6] trzeba było podać ile dni po owulacji to traktuję punkcję jako to nie? Jej jaki ja nieogar jestem[emoji33]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
A mnie tak strasznie "przegoniło" po obiedzie, tylko mnie :(. Miałam takie długie i mega bolesne skurcze jelit, że myślałam, że coś urodzę...poważnie. Nie wiem jak mój biedny zarodek ze mną wytrzyma :(.
To chyba przez te wszystkie hormony...
Ja tak miałam w 7dpt. Siedzialam w ubikacji i wyjść nie umialam. bolalo jak cholera. Pozniej mialam plamienie i sie balam ze to z tego.. ale to chyba byla implantacja ;)
 
Dziewczyny dwa dni temu beta 49,8 dzisiaj 145,2. Nie za duży ten przyrost??

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
przyrost jest jak poprawny:-) zle za wysokie przyrosty to 6x. NA TYM ETAPIE PRZYROST 4X JEST NORMALNYM PRZYROSTEM DOBRZE ROKUJACYM:-)
 
reklama
W poniedzialek mam powtorzyc bete i wtedy zdecydujemy czy do szpitala czy moze juz samo sie rozwiaze. W razie boli , krwawienia mam natychmiast do szpitala jechac. tylko ze ja nie mam zadnych boli ani krwawien przynajmniej jak na razie, czasem zakluje mnie tylko prawy lub lewy jajnik i tyle. Leki odstawilam juz 10 dni temu .
Współczuję Ci Kochana to przechodzić. Trzymam kciuki, żeby wreszcie się rozwiązała sytuacja i będziesz mogła zbierać siły do dalszej walki

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry