reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

sorry,ze sie wetne;)a jakie badania masz zrobione?
A tak to mieliśmy badania jak już do niego poszliśmy takie:
Mąż:
- badanie nasienia
- usg jamy brzusznej - skierowanie od lekarza rodzinnego badanie na NFZ
- badanie moczu, hematologia, glukoza, TSH, PSA całkowite - skierowanie od lekarza rodzinnego badanie na NFZ
- kariotyp a póżnej CFTR I AZF skierowanie od lekarza rodzinnego badanie na NFZ badanie wykonane w Mastemed Białystok
na wynik badania czekaliśmy ponad miesiąc
- badania prywatnie - grupa krwi, FSH, LH, ESTRADIOL, PROGESTERON, TESTOSTERON, PROLAKTYNA,
- USG JĄDER - BADANIE NA NFZ

JA :
- kariotyp a póżnej MTHFR I TROMBOFILIA skierowanie od lekarza rodzinnego badanie na NFZ badanie wykonane w Mastemed Białystok
- USG TARCZYCY I TSH - na nfz
- wit D3, toxoplazmoza IGG i IGM
- AMH ( można na nfz ale ja robiłam prywatnie)
- hcv, Ca 125, antygoagulant toczniowy, - prywatnie
- na nfz - morfologia , alt, wit b`12, cholesterol, crp, ob,
- przeciwciała tpo, atg, ft4, ft4 - od endokrynologa
- grupa krwi prywatnie
- Chlamydia trachomatis - prywatnie
 
reklama
Cześć dziewczyny- ja tez dziś byłam na wizycie- już 5 raz w tym tygodniu miałam monitoring cyklu i d*** z mojego transferu :(
Czekałam czekałam aż będzie owulacja a tu dziś okazało się ze pęcherzyk nie pękł tylko zrobiła się z niego torbiel... także dostałam leki i mam czekać do kolejnego cyklu...porażka :/
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto a efektu brak...
A no tak, wiem co czujesz. Mam podobną sytuację...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie na temat coli bo bym tylko to piła tak mi się chce w domu na mnie krzyczą, że w ciszy nie zdrowe bo kości itp.
A tak ps. muszę iść do dentysty bo czarno będę widzieć mój stan zębów nigdy nie miałam chorego zęba, a teraz myje tak szybko żeby bo jak wkladam szczoteczkę do jest tylko bleeee no i w nocy jem. po weekendzie majowym zapisze się do dentysty moja mama mówi,że powinnam teraz dużo wapnia przyjmować bo to pomaga, może macie jeszcze jakieś sposoby?
 
A ja dzisiaj wróciłam z Pixelkiem do domu :). Siedzę sobie teraz pod kocem i wlewam w siebie wodę - nie wiem jak ogarnę te 2 litry ale będę się starała...Zapomniałam zapytać lekarza czy mogę brać teraz Femibion1, magnez, omegi i Q10. Orientujecie się czy można?
Nie zalecił mi no spy, powiedzial tylko, że w razie bólu można brać ale do 6 szt, na dobę. To wzięłam sobie profilatycznie jedną no spę max na pół.
Leżałyście w dzień transferu? Bo ja przyjęłam pozycję półleżącą :p.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dla mnie :)
 
A ja dzisiaj wróciłam z Pixelkiem do domu :). Siedzę sobie teraz pod kocem i wlewam w siebie wodę - nie wiem jak ogarnę te 2 litry ale będę się starała...Zapomniałam zapytać lekarza czy mogę brać teraz Femibion1, magnez, omegi i Q10. Orientujecie się czy można?
Nie zalecił mi no spy, powiedzial tylko, że w razie bólu można brać ale do 6 szt, na dobę. To wzięłam sobie profilatycznie jedną no spę max na pół.
Leżałyście w dzień transferu? Bo ja przyjęłam pozycję półleżącą :p.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dla mnie :)
Ja starałam się cały czas leżeć jestem straszną panikara
 
reklama
A ja dzisiaj wróciłam z Pixelkiem do domu :). Siedzę sobie teraz pod kocem i wlewam w siebie wodę - nie wiem jak ogarnę te 2 litry ale będę się starała...Zapomniałam zapytać lekarza czy mogę brać teraz Femibion1, magnez, omegi i Q10. Orientujecie się czy można?
Nie zalecił mi no spy, powiedzial tylko, że w razie bólu można brać ale do 6 szt, na dobę. To wzięłam sobie profilatycznie jedną no spę max na pół.
Leżałyście w dzień transferu? Bo ja przyjęłam pozycję półleżącą :p.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dla mnie :)
Możesz brać spokojnie te suplementy ja brałam, jedną kropeczke zabrałaś?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry