reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i teraz mamusia musi być silna dla swoich kruszynek❤❤

Staram się dostałam dziś kopa na wzmocnienie w momencie USG - nie wiem czy czytałaś wpisy z rana ale byłam zrezygnowana że już mam dość wiecznej walki ze skurczami i tymi plamieniami.
Dziś na USG nie dość że zobaczyłam dwa pięknie bijące serduszka to jeszcze pani doktor mówi że tam już tego krwiaka nie widzi za bardzo, jednak plamienia nadal są więc nadal mam się oszczędzać, powiedziała że ciąża rozwija się bardzo dobrze bardziej martwilaby się gdyby ciąża zwalniała i było by plamienie niż tak jak jest teraz czasem po prostu tak jest że kobiety niewiadomo skąd krwawią lub plamią przez całą ciążę a jednak nie ma to większego wpływu na rozwój całej ciąży, nadal w zaleceniach leżący tryb życia, nie forsować się i wizyta za 2tygodnie...
 
Staram się dostałam dziś kopa na wzmocnienie w momencie USG - nie wiem czy czytałaś wpisy z rana ale byłam zrezygnowana że już mam dość wiecznej walki ze skurczami i tymi plamieniami.
Dziś na USG nie dość że zobaczyłam dwa pięknie bijące serduszka to jeszcze pani doktor mówi że tam już tego krwiaka nie widzi za bardzo, jednak plamienia nadal są więc nadal mam się oszczędzać, powiedziała że ciąża rozwija się bardzo dobrze bardziej martwilaby się gdyby ciąża zwalniała i było by plamienie niż tak jak jest teraz czasem po prostu tak jest że kobiety niewiadomo skąd krwawią lub plamią przez całą ciążę a jednak nie ma to większego wpływu na rozwój całej ciąży, nadal w zaleceniach leżący tryb życia, nie forsować się i wizyta za 2tygodnie...
No to super wiadomości[emoji4]. Leż i odpoczywaj [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się dostałam dziś kopa na wzmocnienie w momencie USG - nie wiem czy czytałaś wpisy z rana ale byłam zrezygnowana że już mam dość wiecznej walki ze skurczami i tymi plamieniami.
Dziś na USG nie dość że zobaczyłam dwa pięknie bijące serduszka to jeszcze pani doktor mówi że tam już tego krwiaka nie widzi za bardzo, jednak plamienia nadal są więc nadal mam się oszczędzać, powiedziała że ciąża rozwija się bardzo dobrze bardziej martwilaby się gdyby ciąża zwalniała i było by plamienie niż tak jak jest teraz czasem po prostu tak jest że kobiety niewiadomo skąd krwawią lub plamią przez całą ciążę a jednak nie ma to większego wpływu na rozwój całej ciąży, nadal w zaleceniach leżący tryb życia, nie forsować się i wizyta za 2tygodnie...
Czytałam,twój post z rana tylko nie wiedziałam co Ci napisać,ale widzisz nic nie musiałam największego kopa dały Ci dziś twoje dwa okruszki ❤❤powiem Ci , że ja dziś tak się bałam miałam takie czarne mysli że szok nie mogłam ich odgonić,ale jak zobaczyłam na usg nasze dziecko to ulga na sercu.
 
Właśnie odebrałam Wynik i bety znowu porażka 1.2
Jejku to był mój drugi crio transfer. I teraz miałam podane 2 zarodki.
Moje 3 aniołki są już w niebie ...
PRzeżycie okropne jak sie po tym podnieść?
Już nie mam kasy i mrozaczkow
Szkoda bardzo... :(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny- ja tez dziś byłam na wizycie- już 5 raz w tym tygodniu miałam monitoring cyklu i d*** z mojego transferu :(
Czekałam czekałam aż będzie owulacja a tu dziś okazało się ze pęcherzyk nie pękł tylko zrobiła się z niego torbiel... także dostałam leki i mam czekać do kolejnego cyklu...porażka :/
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto a efektu brak...
 
reklama
Dziewczyny jestem już po punkcji . Niestety szału nie ma , jest tylko 4 jajeczka :( ile się zapłodni , ile przeżyje... stoi w gwiazdach . Pozdrawiam :)
 
Do góry