reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja starałam się cały czas leżeć jestem straszną panikara
To i ja sie położyłam choć w sumie lekarz kazał sie jedynie oszczędzać do bety. No ale dziś leżenie mi nie zaszkodzi ;). I moze trochę jutro. Liczę, ze na majówki pogoda bedzie lepsza i wtedy jakieś spacerki. Niech sie Kropka dotlenia ;)
 
reklama
a cola nie ma kofeiny? Ogólnie to pełno tam cukru wiec najzdrowsza nie jest ;)
Coca cola jest bardzo niezdrowa niszczy szkliwo a w ciazy szczególnie dbaj o zęby bo dziecko zabiera Tobie dużo wapnia na Nfz masz dodatkową 2 razy usunięcie kamienia i leczenie kanałowe bezpłatne.
Jedzenie w nocy i wymioty to najgorsze dla zębów!!!
Higiena bardzo ważna w ciazy szczególnie kup sobie mała szczoteczka dla dzieci z mala główka i taka myj!!!
 
A ja dzisiaj wróciłam z Pixelkiem do domu :). Siedzę sobie teraz pod kocem i wlewam w siebie wodę - nie wiem jak ogarnę te 2 litry ale będę się starała...Zapomniałam zapytać lekarza czy mogę brać teraz Femibion1, magnez, omegi i Q10. Orientujecie się czy można?
Nie zalecił mi no spy, powiedzial tylko, że w razie bólu można brać ale do 6 szt, na dobę. To wzięłam sobie profilatycznie jedną no spę max na pół.
Leżałyście w dzień transferu? Bo ja przyjęłam pozycję półleżącą :p.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dla mnie :)

Za pierwszym podejsciem lezalam dwa dni i pozniej nuz szlam do pracy ale mam prace siedzacą. nie udalo sie.
Tym razem mialam pozytywne nastawienie, na drugi dzien po transferzw byla sobota wiec mialam wolne, ale dostalam od męża nowy robot kuchenny wiec praktycznie caly dzien stalam w kuchni bo musialam potestowac :D
Dla mnie to tez byl odpoczynek, a lekarka kazala odpoczywać. w poniedzialek normlanie poszlam do pracy. dzis jest 7dpt :)
Bete robie 2 maja.
 
Za pierwszym podejsciem lezalam dwa dni i pozniej nuz szlam do pracy ale mam prace siedzacą. nie udalo sie.
Tym razem mialam pozytywne nastawienie, na drugi dzien po transferzw byla sobota wiec mialam wolne, ale dostalam od męża nowy robot kuchenny wiec praktycznie caly dzien stalam w kuchni bo musialam potestowac :D
Dla mnie to tez byl odpoczynek, a lekarka kazala odpoczywać. w poniedzialek normlanie poszlam do pracy. dzis jest 7dpt :)
Bete robie 2 maja.
Trzymam kciuki, zeby tym razem to był ten szczęśliwy transfer! Jak sie czujesz?
Ooo...narobiłas mi teraz smaka jak wspomniałaś o robocie kuchennym! Nie wiem czy robiłaś ciasto ale ja zobaczyłam taka cieplutka, pyszna szarlotkę! Chodzi juz za mną kilka dni! Moze upieke na majówkę ;).
 
Za pierwszym podejsciem lezalam dwa dni i pozniej nuz szlam do pracy ale mam prace siedzacą. nie udalo sie.
Tym razem mialam pozytywne nastawienie, na drugi dzien po transferzw byla sobota wiec mialam wolne, ale dostalam od męża nowy robot kuchenny wiec praktycznie caly dzien stalam w kuchni bo musialam potestowac :D
Dla mnie to tez byl odpoczynek, a lekarka kazala odpoczywać. w poniedzialek normlanie poszlam do pracy. dzis jest 7dpt :)
Bete robie 2 maja.
No to [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow kochana lepiej niż lekarz jestem pod wrażeniem tego co napisałaś
Magda mam pomysł do dodania tego do jakieś zakładki w kalendarzu bardzo ważne informacje tu są, a te pytanie jesxze kilka razy tu padną
Ja próbuję założyć nowy dział dla nas, żebyśmy mogły w nim osobne wątki z ważnymi rzeczami tworzyć.
 
No to wychodzi, że taka tam polityka! Bo u mnie to samo, laparo za 2500 zł proponowana była. Dopiero później wspomniane zostało, że ewentualnie mogę dostać skierowanie. Ale Pani doktor nie naciskała bym robiła. W Artemidzie dr. Domitrz wręcz namawiał. No i namówił i sam zrobil. Oczywiście bezpłatnie.
Ooo leczymy sie u tego samego lekarza :) tylko ja w Olsztynie ale punkcja i transfer w Bialymstoku :)
 
reklama
Cześć dziewczyny- ja tez dziś byłam na wizycie- już 5 raz w tym tygodniu miałam monitoring cyklu i d*** z mojego transferu :(
Czekałam czekałam aż będzie owulacja a tu dziś okazało się ze pęcherzyk nie pękł tylko zrobiła się z niego torbiel... także dostałam leki i mam czekać do kolejnego cyklu...porażka :/
Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto a efektu brak...
Musisz być dobrze przygotowana dla swojego maleństwa.
 
Do góry