reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem załamana testy pokazują II krechy a lekarz mi mówi żebym sie nie nastawiała bo może błąd .... robiłam testy w 7-8 i 9 dpt oceńcie , myślicie ze jestem w ciąży?
Zagranicami kraju gdzie zrobienie hcg graniczyy z cudzem robi się codziennie testy o tej samej porze tej samej firmy i patrzy czy kreska robi się wyrazniejsza, ale to wrozenie z fusow. Dodatkowo przyjmowane leki mogą zafalszowac wynik. Jest cos takiego jak fantom hcg. Tylko badanie krwi Ci prawdę powie. No jeszcze możesz poczekac na rosnacy brzuch:Dlub na okres.
 
Cieszy mnie ten fakt
A to jo kapuja zech ty to se godosz ja Po slonsku? To lopowiedz cos




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kiedys ogladalam w TV szkole prawa jazdy z tym instruktorem slaskim to chyba bylo w tarn gorach ,z nim to mozna bylo Sie nauczyc tej gwary a smiechu ze ho ho [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny przepraszam że jestem tak niezdyscyplinowana i nie napisałam wczoraj ale późno wróciłam i z emocji szybko usunęłam a więc na tym etapie jest wszystko dobrze., kropka już nie jest kropka bo ma prawie 3 cm !!!!hehe lekarz pierwszy raz dał mi posłuchać serducha i widziałam jak się cały rusza-niesamowite :biggrin2:poza tym lekarz badał piersi i sprawdzał wyniki.Z gorszych wiadomości to dal mi jednak Clexan a te moje problemy z krzepliwoscia mowil że konsultowal to i ze lepiej włączyć ten lek.Wczoraj pierwsze wklocie i iii bolało jak cholera tzn.tak szczypalo,kurcze te zastrzyki do stymulacji wg mnie to luuuzz a to dziadostwo to niewiem może uda mi się dziś mniej boleśnie zobaczymy :)aaa i z witamin mam brać prenatal duo zamiast witamin b6 i b12 .Miłego dnia Kobietki:)
 
Dziewczyny, dziś nie ma wizyt, punkcji, transferów.
Życzę wam wszystkim udanego dnia.

Jeśli macie termin wizyty, ale jeszcze nie jesteście dopisane - zapraszam :)

Ja mam 17.05 wiz u gin prowadzacego ciaze, a 6.06 usg polowkowe, ale nadal nie mam miejsca zeby sciagnac apke do edycji na tel, a laptop padl [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry