reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny przepraszam że jestem tak niezdyscyplinowana i nie napisałam wczoraj ale późno wróciłam i z emocji szybko usunęłam a więc na tym etapie jest wszystko dobrze., kropka już nie jest kropka bo ma prawie 3 cm !!!!hehe lekarz pierwszy raz dał mi posłuchać serducha i widziałam jak się cały rusza-niesamowite :biggrin2:poza tym lekarz badał piersi i sprawdzał wyniki.Z gorszych wiadomości to dal mi jednak Clexan a te moje problemy z krzepliwoscia mowil że konsultowal to i ze lepiej włączyć ten lek.Wczoraj pierwsze wklocie i iii bolało jak cholera tzn.tak szczypalo,kurcze te zastrzyki do stymulacji wg mnie to luuuzz a to dziadostwo to niewiem może uda mi się dziś mniej boleśnie zobaczymy :)aaa i z witamin mam brać prenatal duo zamiast witamin b6 i b12 .Miłego dnia Kobietki:)
Super Małgoś, ciesze się razem z tobą :)
 
reklama
Zagranicami kraju gdzie zrobienie hcg graniczyy z cudzem robi się codziennie testy o tej samej porze tej samej firmy i patrzy czy kreska robi się wyrazniejsza, ale to wrozenie z fusow. Dodatkowo przyjmowane leki mogą zafalszowac wynik. Jest cos takiego jak fantom hcg. Tylko badanie krwi Ci prawdę powie. No jeszcze możesz poczekac na rosnacy brzuch:Dlub na okres.
Nie jest cudem ,prywatnie sadze ze mozna wszedzie lub czekac jak ja cierpliwie na usg serduszka w 26 dpt


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki czy u Was też tak sennie? Kawa uratowalaby życie, ale odstawiłam 3 msc temu i szkoda do niej wracać przed transferem, chyba neospasmina mnie trzyma jeszcze, biorę na spanie, i przespałam całą noc wreszcie:)Dzisiaj 10 dc, na estrofenie oczywiście nie czuję zupełnie nic, z wyjątkiem ogromnej ochoty na przytulance;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki czy u Was też tak sennie? Kawa uratowalaby życie, ale odstawiłam 3 msc temu i szkoda do niej wracać przed transferem, chyba neospasmina mnie trzyma jeszcze, biorę na spanie, i przespałam całą noc wreszcie:)Dzisiaj 10 dc, na estrofenie oczywiście nie czuję zupełnie nic, z wyjątkiem ogromnej ochoty na przytulance;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczaczki, odkąd jestem w ciąży to w ogóle nie mam ochoty na przytulańce, a estrofem nadal biorę ;). Nie wiem, ale to chyba psychika tak działa, na szczęście mąż rozumie.
 
Kurczaczki, odkąd jestem w ciąży to w ogóle nie mam ochoty na przytulańce, a estrofem nadal biorę ;). Nie wiem, ale to chyba psychika tak działa, na szczęście mąż rozumie.
To chyba tez jest lęk żeby coś się nie stało, stąd blokada psychiczna, ja też bym w początkowym etapie nie dopuściła do siebie, a w życiu;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rodowicie tez z Gliwic! :):)


Super!!! czekamy na fote! :)

Jestem po wizycie. Troche mam mieszane uczucia, bo tak - z jednej strony super, bo zaczynam stymulacje jak tylko przyjdzie @ od 2dc! super!
smile.gif
Szacuje ze @ przyjdzie 30.04., takze od 1.05. zaczynam się kłuć Menopurem.

z drugiej - ginowi nie podoba sie w dalszym ciagu endometrium, bo jest nierówne, mam sie trzymac ścisłej diety - zero maki, nabialu, cukru, owoców.. mam też spac nie podkurczajac nóg. no i mam 1,5h dziennie cwiczyc.. ciekawe jak ja to zrobie, ja kanapowiec.. ech... tez mialyscie takie zalecenia ćwiczen?...
na usg gin patrzy i mowi, ze nie biore czopkow, ktore mam brac, bo widzi, ze jakies zrosty sie robia.. prawda, troche olałam temat czopków...

boje sie niepowodzenia... gdybym w 100% przestrzegala co mi gin zaleca, to jeszcze, ale ja nie potrafie sie zmusic do ćwiczeń..
to mleko i mąkę jakos odpuszcze, bo i tak mleko tylko do kawy uzywam i mąke to nie jakos duzo, wiec moge calkowicie na ten czas zrezygnowac z jednej kanapeczki dziennie i raz max w tygodniu naleśników, bo wiecej i tak nie uzywam mąki. Cukier, owoce... no cukier to spokojnie, z łapczywości zjadłam czasem raz na tydzien czy na dwa tygodnie jakiegos batonika, ale nie musze, wiec spoko. Owoce.. no lubie co kilka dni zjesc sobie maliny czy borówki... trzeba bedzie olać.
2-4 tygodnie dam rade. ale ćwiczeń nie dam rady.. :/

Gin przewiduje punkcje w okolicach 10-11.05

@ludek, kiedy zaczynasz stymulke po antykach??
Kto jeszcze w podobnym terminie bedzie stymulowany??

Ja bede podobnie jak ty[emoji4] czekam na @ prawdopodobnie przyjdzie 1.05 i od 2dc zaczynam brac leki przed transferem. A te twoje zalecenia to wyzwanie ale czego sie nie robi by byc szczęśliwym. Zycze owocnej stymulacji
 
Ja bede podobnie jak ty[emoji4] czekam na @ prawdopodobnie przyjdzie 1.05 i od 2dc zaczynam brac leki przed transferem. A te twoje zalecenia to wyzwanie ale czego sie nie robi by byc szczęśliwym. Zycze owocnej stymulacji
Super! to bedziemy szly podobnie :):) Czym jestes stymulowana? Ja mam Menopur, a potem Orgalutran.
 
Cześć Dziewczyny przepraszam że jestem tak niezdyscyplinowana i nie napisałam wczoraj ale późno wróciłam i z emocji szybko usunęłam a więc na tym etapie jest wszystko dobrze., kropka już nie jest kropka bo ma prawie 3 cm !!!!hehe lekarz pierwszy raz dał mi posłuchać serducha i widziałam jak się cały rusza-niesamowite :biggrin2:poza tym lekarz badał piersi i sprawdzał wyniki.Z gorszych wiadomości to dal mi jednak Clexan a te moje problemy z krzepliwoscia mowil że konsultowal to i ze lepiej włączyć ten lek.Wczoraj pierwsze wklocie i iii bolało jak cholera tzn.tak szczypalo,kurcze te zastrzyki do stymulacji wg mnie to luuuzz a to dziadostwo to niewiem może uda mi się dziś mniej boleśnie zobaczymy :)aaa i z witamin mam brać prenatal duo zamiast witamin b6 i b12 .Miłego dnia Kobietki:)
No wkoncu , wczoraj co chwile zaglądałam jak u Ciebie po wizycie, fajnie że wszystko ok. A z zastrzykami dasz radę,bo jak nie my baby to kto:wink: a poziom homocysteiny kazał Ci zrobić?
 
reklama
Do góry