reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie

dzieki za odp.

Co do foliku to mój lekarz na pytanie co warto brać np folik falvit mama czy coś to pytał po co...

na pytanie czy in vitro z swiezych zarodków ma wiecej szans na powodzenie niz z mrozaczkow powiedzial ze szanse sa takie same ehhh a przeciez nie sa...

O lekach to ja się nie wypowiadam bo brałam tylko 2 tyg po transwerze poprzednio więc nie zbankrutowałam...
Mi tutaj doktorka powiedziala ze wieksze szanse sa z mrozaczkow niz ze swiezynek wiec niewiem jak to jest mi ze swiezych udalo sie za drugim razem a z mrozczkow teraz mialam i bezproblemowo. A u nas leki sa za darmo za nic nieplace ide z recepta i dostaje.
 
kaska31- ja teraz bede miec ze sniezynek i sie boje ze jak ze swiezych sie nie udalo to ze szanse sa mniejsze z mrozakow sama nie wiem ale torche mnie Twoj post pocieszyl :)
 
Hejka! Ja dzis znowu od rana nerwy. Pojechałam specjalnie dzis do polskiej kliniki ( 1,5 godz w jedna stronę ) zeby zrobic Bete bo bym do poniedziałku nie wytrzymała a okazało sie , ze mnie w błąd wprowadziły kobietki z laboratorium i dzis wyniku nie bedzie i dopiero w poniedziałek!!! Tak wiec i tak musze czekać na wynik do poniedziałku.
 
lola216- a to kurcze pech :) wiec czekamy z toba do poniedzialku , ja jak nie dostane do poniedzialku @ to zrobie testa , ale cos czuje sie @ sie zbliza tak glowa mnie boli , ale boli juz od 2 tyogdni, chyba mam jakies problemy z chormonami :/
 
Nie udało mi się !!!! Beta 0,2, więc nie tym razem. Miałam dziś 10 dpt, lekarz powiedział, żebym powtórzyła badania za 4 dni, nie mam pojęcia dlaczego, jak nie ma to nie ma, po co robić sobie nadzieję, nie spotkałabym się z takim zjawiskiem, że teraz nie wychodzi a za 4 dni jest. Narazie nie mam odstawiać leków. Strasznie smutno jak 2 fasolinki odeszły. :no:
 
Oliwia- tulę CIę mocno:zawstydzona/y:, rzeczywiście powinien już jakiś poziom być, przykro mi kochana, ale najważniejsze to nie poddawać się!!!!!Jeszcze masz 4 maluszki w końcu się uda!!!!!

Madzia- kurde z tymi lekami to masakra, ale za dupka tyle samo płaciłam w zeszłym co w tym roku. Ovitrelle też cena pozostała ta sama 70zł, a leki do stymulacji, które miałam to sama się zdziwiłam, bo koleżanka niektóre miała takie same i prawie 3 lata temu płaciła za puregon 600 600zł, a ja 650zł-czyli tylko 50zł więcej. Z tym, że ona ponie jechała w tedy do czech a ja już miała o tyle ułatwione, że leki sami od nich sprowadzają.

Kaśka- śnieżynki, czy świeżynki to może różnica polega na tym, że masz organizm wypoczęty po stymulacji i jakoś lepiej przyjmie jak dla niego na tym etapie to ciało obce?!?!?Może o to chodzi?!?!?!Ja przy transferze miałam dosyć jeszcze lewy jajnik powiększony, ale widać dałam sobie z tym rady. U nas w klinice to robią, że podają Ci najlepsze, a te "gorsze" jeżeli są to mrożą, mi zostały tylko 3, ale wszystkie klasy AA, 2 podane jeden zimuje.
 
Ostatnia edycja:
Oliwia- bardzo mi przykro ale nastepnym razem na pewno sie uda. Dobrze, ze masz jeszcze te 4 mrozaczki ... Ja nie miałam zadnych mrozakow no ale udało sie zaciążyć za 1 razem. Jednak mam tyle tutaj stresow, ze nie wiem jak ja to przetrwam. Np teraz okazało sie, ze od wtorku moge byc bez tabletek bo kierowca, ktory miał mi je z Polski przywieźć do UK nie zatrzymał sie i tak zostałam na lodzie. Teraz mama biegnie na pocztę zeby wysłać ale to i tak kwestia3-5 dni a od wtorku juz nie mam Duphastonu:((( W UK juz próbowałam u lekarzy i nie ma szans!!! Powiem Ci, ze ja sie tak nie stresowalam przy procedurze in vitro i po transferze jak właśnie teraz ....
Trzymaj sie bedzie dobrze
 
reklama
oliwia80-trzymja sie kochana :* mocno tule , to u Ciebei w klinice odrazu tak mozan podchodzic ?`nie musisz odczekac 2 cykli ?
 
Do góry