reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Potwierdzam. Ostatnio mój lekarz powiedział, ze na 100% urodzę przed terminem i już w 30 tygodniu mam ściągać męża do Polski. Moja siostra urodziła właśnie bliźnięta w 31 tyg i 6 dniu. Tu nie ma reguły.

Swoja droga to musi byc przeznaczenie losu tez ze siostra blizniaki I ty tez teraz[emoji12]poprostu super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swoja droga to musi byc przeznaczenie losu tez ze siostra blizniaki I ty tez teraz[emoji12]poprostu super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wiem. Z tym, że u niej zupełny naturals. Dwóch chłopców. Ja właśnie zjadłam frytki z octem, więc chłopcy chyba i u mnie się zapowiadają. Na słodkie patrzeć nie mogę [emoji1] [emoji1]
 
Dziś zaczęła mi się @ i nie wiem czy odzywać się do doktorka na kiedy się umówić. Chciałabym podejść w tym cyklu do crio transferu. Brałyście jakieś leki jak tak to od którego dnia cyklu?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przed crio bralam od 2dc 3x1 estrofem i wizyta 13dc i od 14dc reszta lekow dolaczona

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam wizytę 02.05 lub 04.05 zależy jak okres dostanę i dostanę leki do sztucznego i myśle ze koło 20.05 będzie transfer crio wiec może zgram się z wami [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I ja moze z wami sie zgram tez czekam na@ i w polowie maja prawdopodobnie transfer. Maj bedzie pełen emocji[emoji4]
 
reklama
Do góry