reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja mam pytanie do dziewczyn psiar i kociar...Jestem w 4 dc, biorę strofen, transfer planowany na 21 dc powiedzmy,chciałam się odrobaczyć, myślicie ze to nie zaszkodzi?, u mnie dwa psiaki, kot, są regularnie odrobaczywiane ,ale wiadomo...mam kontakt ze zwierzakami z sąsiedztwa, doradźcie mi co mam robić, jeszcze przesżło dwa tyg do transferu, nie chce sobie zaszkodzić
Emilianka, szczerze nie wiem co ci poradzić. Ja sie nie odrobaczałam, ale jesli podejrzewasz sie o coś to warto do lekarza napisać i on zdecyduje, po pierwsze czy można, po drugie czy widzi potrzebę.
 
reklama
Emilianka, szczerze nie wiem co ci poradzić. Ja sie nie odrobaczałam, ale jesli podejrzewasz sie o coś to warto do lekarza napisać i on zdecyduje, po pierwsze czy można, po drugie czy widzi potrzebę.
niby nic nie czuję,ale tak profilaktycznie, żeby nie było żadnych pasożytów w ciąży...może nie będe kombinować...
 
Robiłam przedwczoraj!!! Lekarz kazał zrobić jutro ale ja nie wytrzymałam i dziś poleciałam. Jutro też polecę!!!!

Dziś pierwsza noc od tygodnia przespałam i nie obudził mnie ból brzucha (tylko budzik męża o 4.00) może dlatego że wypiłam Melisę przed snem... Ale ten ból w plecach i ciemność w podbrzuszu czuję....
Poza tym rano jak robiłam siku to na papierze zobaczyłam kropkę taką ciemniejsza wielkości kropki w SMS... Co to mogło być!?


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja 5dpt miałam taką brązową kropuniunie, a 6dpt miałam taką różową ledwo widoczną niteczki, 10dpt miała dość mocne różowe plamienie, a teraz widzisz 23dpt krwawienie to jest właśnie nasz organizm, kontroluj się jak by plamienie się pojawiło to może to być spadek progesteronu po prostu i najlepiej zadzwonić do lekarza...

Ja przypuszczam że u mnie ten 5,6dpt to było coś z implantacji, 10dpt przypuszczam że spadek progesteronu bo jak zwiększyła dawkę ustąpiło a teraz to mam krwiaka temu plamie.
 
reklama
Do góry