reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@gosia321 ja na krótkim protokole słabo wpadłam może dlatego że podobno nie jest zalecany dla kobiet z pcos., a więc na krótkim osiągnęłam wynik 11 komórek 3 dojrzałe z czego 1 dotrwala do 3 doby bardzo slabiutka i transfer sie nie przyjął., na długim protokole 27 komórek 6 dojrzałych., 4 przetrwały do blastocysty., 1 w brzuchu , 1 nie została że mną, 2 na zimowisku .Także u mnie zdecydowanie długi protokół.
To chyba zalezy od organizmu. Ja mam pcos i protokol krotki. 13 kom zaplodnilo sie a do stadium blastocysty przezylo 6. 1 siedzi w brzuchu a 5 na zimowisku. Znajoma tez ma pcos i tez idzie protokolem krotkim...
 
reklama
Ojej super sie cieszę!!!
Tak czekałam na dobre wiadomości od ciebie :)
Pewnie nie pamiętasz ale jakoś podobnie miałyśmy pierwszy (nieudany ) transfer:no2:
Teraz tez juz przygotowuje się do crio.....
Daj boże będzie podobnie:):)
Pewnie ze pamietam [emoji4] napewno sie tym razem uda nie moze byc inaczej [emoji110] trzymam kciuki [emoji110] a kiedy crio?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robiłam przedwczoraj!!! Lekarz kazał zrobić jutro ale ja nie wytrzymałam i dziś poleciałam. Jutro też polecę!!!!

Dziś pierwsza noc od tygodnia przespałam i nie obudził mnie ból brzucha (tylko budzik męża o 4.00) może dlatego że wypiłam Melisę przed snem... Ale ten ból w plecach i ciemność w podbrzuszu czuję....
Poza tym rano jak robiłam siku to na papierze zobaczyłam kropkę taką ciemniejsza wielkości kropki w SMS... Co to mogło być!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha - czystych wymazów :)
Bertha czysciutko tam ma być!!!!
Dzieki za kciuki!! głupi wymaz a tyle stresu mialam.. choc nic nie moge przeciez zrobic, bedzie co bedzie.. teraz czekanie na wynik i wizyta u gina w srode.. oby bylo czysciutko w wymazie i na jajnikach i wtedy moge zaczynac stymulacje!! :)
Mrozaczkow nie mam wiec bede potrzebowac ogromnych kciukow !!;), najlepiej JuZ bym chciala zaczac Ale dam sobie czas a noz sie uda naturalnie [emoji102],poza tym Po cc rok czasu wskazany na przystanku czekac....

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie, dlatego ja bym bardzo chciala móc rodzic naturalnie, zeby od razu po ciazy sie znowu starac naturalnie :) a nuź bedzie niespodzianka ;) no ale najpierw musze zajsc i urodzic pierwszego bejbika, zeby sie tym martwic ;)

Chyba nie mogę powiedzieć tak do konca że jest dobrze bo krwawie dalej, krwiak jest bardzo duży na dole pod pecherzykami jest niestety spore ryzyko ale nadzieja i szanse też są. Dostałam antybiotyk bo podobno krwiaki lubią rozbić jakiś stan zapalny, dostałam też lek na zatrzymanie krwawienia i dostałam również prolutex żeby podnieść progesteron mimo że dawki już mam i tak spore...
Mocno trzymam kciuki zeby krwiak zostawił twoje kropki w spokoju!

Dziewczyny beta 9dpt dwoch 5 dniowych mrozakow 286 [emoji7][emoji7][emoji7] siedze i becze ze szczescia!!!!!!

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje adunnnia :)
 
Do góry