reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny znikam narazie z forum czuję się tak fatalnie,że nie jestem wstanie patrzeć na telefon. Mam nadzieję,że szybko mi to minie i do was wrócę. Przez ten czas kiedy mnie nie będzie, życzę samych pięknych widoków na usg wysokich bet i Zero plamień i uśmiechu na codzień.
 
Adunnnia piękna beta, gratulacje :-) :)

U mnie dziś po pracy znów plamienie koloru kawy z mlekiem na bieliźnie ale nic mnie nie boli, a od rana miałam taki dobry dzień i takie pozytywne nastawienie i tak dobrze się czułam a teraz już leże i odpoczywam i się martwię czy moje kropki dały radę.
 
Katharina, Ty masz PCO? Tylko PCO czy jeszcze jakieś trudności?
Pytam bo ja też PCO i HSG ok i denerwuje się co z tego wyjdzie....a podchodzę I raz do IVF w czerwcu pewnie transfer wypadnie bo od maja anty i stymulacja :)
Ja mam pco...moje amh to 22.5...transfer udal sie za pierwszym razem choc musial to byc criotransfer bo przy pco oprocz tych wlasciwych pecherzykow mialam pelno malych i estradiol wzrósł mi do 9500...a meza nie bylo wiec plemniki byly mrozone...i ja podchodzilam na protokole krotkich bo nie mialam antykoncepcji...
Widzisz pco to nie jest wyrok...wierze ze uda ci sie za pierwszym razem...
 
reklama
Do góry