reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo dobry lekarz
Ja byłam u tej lekarki co Roksi aktualnie jest i ma bliźniaki w sobie [emoji7] tez invimed
Ale zmieniłam klinikę i doktor który mnie prowadzi stwierdził tak
"Doktor Gizler wiedziałby jak panią leczyć, to bardzo dobry specjalista"
Wiec jesteś w dobrych rękach


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję. Trochę mnie to uspokoiło :)
 
Dziewczyny, orientujecie się do ktorego tygodnia ciąży, jest luteina dopochwowa refundowana ?

Podbijam pytanie.
Jak byłam na ostatniej wizycie to pytałąm lekarza o refundowana luteinę a on mi powiefdział, że od 12 tyg dopiero może mi inna luteine przepisać, teraz biorę dopochwowy luteinus. Prawda to?
 
Ja biorę lutinus-cholernie drogo wychodzi., jest wogole coś takiego jak refundacja na progesteron ? Czy nie można tego lutinusu zastąpić zwykła luteina.? Ja kupuje w Gdańsku za 159.90 zł opk. A u mnie kosztuje nawet 270 zł opłaty. Lutinus
Ja kupuje luteine dopochwową za ok.6-7zl 30 tabletek 100mg ,ale jak nie jest refundowana to kosztuje ok 55zl i właśnie nie wiem do jakiego tyg. Jest refundowana
 
reklama
Do góry