reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję za trzymanie kciuków :-) Właśnie wróciłam z transferu, który się odbył i nareszcie się doczekałam że było co podać :-) Pierwszy moj transfer :-) Przytuliłam dwie morule średniej klasy po nacięciu otoczki mam nadzieję że zostaną ze mną bo gdzie im lepiej bedzie jak u mamy :-)
Dziękuję wam za wsparcie :-)
To wspaniale! Niech kropeczki mają się dobrze;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za trzymanie kciuków :-) Właśnie wróciłam z transferu, który się odbył i nareszcie się doczekałam że było co podać :-) Pierwszy moj transfer :-) Przytuliłam dwie morule średniej klasy po nacięciu otoczki mam nadzieję że zostaną ze mną bo gdzie im lepiej bedzie jak u mamy :-)
Dziękuję wam za wsparcie :-)
Super, że juz po teraz mamusia odpoczywaj przez 9 miesięcy :-*
 
Przedstawiam wam moje fasolki bliźniaki mamusia się cieszy ogromnie

Moje gratulacje. Jak suuuper, tak bardzo zie ciesze :* :* :*

Dziękuję za trzymanie kciuków :-) Właśnie wróciłam z transferu, który się odbył i nareszcie się doczekałam że było co podać :-) Pierwszy moj transfer :-) Przytuliłam dwie morule średniej klasy po nacięciu otoczki mam nadzieję że zostaną ze mną bo gdzie im lepiej bedzie jak u mamy :-)
Dziękuję wam za wsparcie :-)

Dokladnie tak. Napewno zostana z toba ✊✊✊
 
Ale przeszperalam forum, zdarzają się takie przypadki że początkowo nie widać zarodka,mówią coś o przerośniętych powłokach endometrium, a trochę hormonami jesteśmy naszpikowane... a finalnie jak podrośnie będzie widoczny, pamiętam jak z moją kuzynką bylam u gin bo nie miała okresu i w 7 tyg nie było widać żadnego pęcherzyka a beta wysoka,a w kolejnym tygodniu już ujawnił się maly Szymonek;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje , ze u mnie tez sie na dniach pokaze
 
Dziękuję za trzymanie kciuków :-) Właśnie wróciłam z transferu, który się odbył i nareszcie się doczekałam że było co podać :-) Pierwszy moj transfer :-) Przytuliłam dwie morule średniej klasy po nacięciu otoczki mam nadzieję że zostaną ze mną bo gdzie im lepiej bedzie jak u mamy :-)
Dziękuję wam za wsparcie :-)
Trzymam kciuki [emoji110] Twoje kropki zostana z Toba na cale 9 miesięcy [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry