reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czy mogly byscie dopisac mnie na 25.04 na betowanie, bo ja nie wiem gdzie jest link do naszego kalendarza :( :( Prosze :)
Zanka, link jest codziennie razem z kalendarzem, wiec jutro rano znow bedzie.
Pozniej jeszcze raz wkleje link i instrukcje jak sie go edytuje, poki co nadaje z łóżka. Ale jeśli masz apke i juz sie sama wpisywalas, to masz kalendarz w apce podlinkowany. Wejdzi do aplikacji arkusze google i tam juz masz kalendarz.

Za duzo nas zebym każdego wpisywala, a jeszcze prowadze kalendarz na grudniowych mamach, wiec juz w ogole.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale przeszperalam forum, zdarzają się takie przypadki że początkowo nie widać zarodka,mówią coś o przerośniętych powłokach endometrium, a trochę hormonami jesteśmy naszpikowane... a finalnie jak podrośnie będzie widoczny, pamiętam jak z moją kuzynką bylam u gin bo nie miała okresu i w 7 tyg nie było widać żadnego pęcherzyka a beta wysoka,a w kolejnym tygodniu już ujawnił się maly Szymonek;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
żeby i tak teraz bylo.
 
Dziękuję za trzymanie kciuków :-) Właśnie wróciłam z transferu, który się odbył i nareszcie się doczekałam że było co podać :-) Pierwszy moj transfer :-) Przytuliłam dwie morule średniej klasy po nacięciu otoczki mam nadzieję że zostaną ze mną bo gdzie im lepiej bedzie jak u mamy :-)
Dziękuję wam za wsparcie :-)
Oczywiscie,ze zostaną z mamusią!!!! tam jest ich miejsce na 9 miesiecy!:tak::biggrin2:
 
Ja miałam 1 blastocyste 6 dniowa. I tak się zastanawiam czemu oni tak długo ją trzymali? Nie słyszałam żeby jakąś z Was miała 6 dniowa?
Kochana Husan miala 1 blastocyste 7 dniowa spisana na straty w 6 dniu ale lekarz dal jej szanse i 7 dnia stala sie piekna blastka a od ponad 2 tygodni Kubus jest juz na swiecie takze glowa do gory i mysl pozytywnie :)
 
reklama
Zanka, link jest codziennie razem z kalendarzem, wiec jutro rano znow bedzie.
Pozniej jeszcze raz wkleje link i instrukcje jak sie go edytuje, poki co nadaje z łóżka. Ale jeśli masz apke i juz sie sama wpisywalas, to masz kalendarz w apce podlinkowany. Wejdzi do aplikacji arkusze google i tam juz masz kalendarz.

Za duzo nas zebym każdego wpisywala, a jeszcze prowadze kalendarz na grudniowych mamach, wiec juz w ogole.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No wlasnie nie mam, a za duzo piszemy i nie moge znalezc linku :(

Żanka już Cię dopisałam :D

Dziekuje ci bardzo :) musze w koncu sama sie nauczyc :)
 
Do góry