reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieczyny przedatwiam wam mój orzeszek.
1491984478-aaaaaa.jpeg

Ma 4 mm i jest ladnie umiejscowiony.

Drugiego lekarz nie znalazl, ale tez nie szukal jakos bardzo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jej teraz ja becze...Cudownie 15dpt widać pęcherzyk super M@dzia:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witaj dawno Cie nie bylo. Co tam u Ciebie? [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie w zasadzie bez zmian, samopoczucie srednie, albo mdlosci albo spanie, albo dwudniowe bole glowy, nie moglam sie zebrac zeby cos tu napisac, bo sił brakuje. Ale zastanawialam sie co u Ciebie, bo z tego co pamietam mialas niedawno wizytę, jakie wieści? [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie szkal trafia jak o tym slysze. ja jestem osoba bardzo wierzaca ale nie uwazam zeby invitro bylo czyms zlym. Po to Pan Bog dal madrosc lekarza zeby cos takiego wproadzili. Gotuje we mnie jak slysze ze zabieg invitro jest gorszy od zabojstwa czlowieka ze to nie wybaczalne itp. Nawiasem mowiac moj maz to sulyszal przy spowiedzi takie farmazony. Ale zaden z ksiezy nie ruszy 4 liter i nie zobaczy jak to wszystko wyglada. Mam zanjomego lekarza ktory potwarcie mowl ze chcial ksiezy zaprosic do swojej kliniki z inv wzbraniali sie rekami i nogami. To wszystko jest mega przykre jak mowia ze dzieci sa jak zgnile truskawi i nie sa godne zeby sie bawic w jednej piaskownicy z normalnie poczetymi. Strasznie mnie to wkurza bo mowi to wszyscy ci u ktorych nigdy nie bylo problemu bezplodnosci a nie wiedza co my biedne kobiety czujemy. przepraszam wkurzylamm sie :)
I spoko. Ja juz dawno stracilam wiare, przede wszystkim w kosciol. Bardzo powaznie rozwazam chrzest. Rozmawialismy z mezem na ten temat dawno...

A bardzo chcialam miec wiare.w kosciol, namawialam meza zeby sie bierzmowal, zebysmy mogli slub koscielny wziac i chyba teraz zaluje. Bo jakis koles w sukience wychodzi i mowi ze.97% spoleczenstwa jest katolikami i on mowi w ich imieniu... a ja mam ochote go zamordowac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czekamy na betę będzie koło 18:00,18:30...Strasznie się stresuje :frown:
Zjadłam obiadek i idę spać...Może obudzi mnie dopiero telefon z kliniki - oby.
 
reklama
Do góry