reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powodzenia dziewczyny.
Ostatnio weszłam na jakieś inne forum i byłam w szoku jak tam nie miło.
My to mamy tutaj taka mała babska rodzinkę :)

Musimy siebie wspierac, wtedy jest nam wszystkim latwiej. A z drugiej strony najwidoczniej wszystkie jestesmy fajne :)

Był fajny reportaż w dzień dobry TVN na temat invitro i jego dofinansowania 93% było na tak, ja właśnie czekam w laboratorium :-)
Tez go widzialam, powinno byc wiec takich w telewizji zeby ludzie nie mysleli ze to cos zlego !!!

Dzieczyny przedatwiam wam mój orzeszek.
1491984478-aaaaaa.jpeg

Ma 4 mm i jest ladnie umiejscowiony.

Drugiego lekarz nie znalazl, ale tez nie szukal jakos bardzo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Śliczny, gratuluje ❤

@Żanka1410 jak sie dzis czujesz? Ja od wczoraj caly czas spie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana to chyba dobrze
Ja nic zero objawow, zero bolu. Troche czuje sie jakby cos mnie chcialo dopasc jakies chorobsko, ale wczoraj troche mnie przewialo wiec moze dlatego, przynajmniej mam nadzieje :)
Spij ile tylko ci organizm kaze sciskam cie i trzymaj sie
 
reklama
Nic mi nie mówi stwierdzenie że widzą lepiej niż wczoraj. Pytanie czy w macicy jest zarodek? Powinnaś się dopytac ci dr miał na myśli bo wciąż jesteś w niepewności

[emoji127] 28.10.2017
 
Hej dziewczyny...
Wróciłam z wieściami...
Niestety po pierwszym podejściu IVF beta "0".
Wkrótce zabieramy się do drugiego podejścia. Jeszcze nie wiem kiedy.. może za dwa miesiące...
Ojej. Przykro mi ale gratuluję podejścia do sprawy. Z takim nastawieniem to teraz musi się udać!
 
Jezu kochany 2 dni nie zagladalam a teraz nadrobic nie moge :) produkcja postow w ilosci hurtowej :tak::tak:
Madzia graruluje wiedzialam ze tak bedzie piekna beta mamusiu :biggrin2::biggrin2:
Emilianka kreska na tescie widoczna twoja beta to tez teraz tylko formalnosc:tak:
Karolinka trzymam kciuki zeby twij kropek przestal sie wstydzic i pojawil sie w koncu w obrazie usg we wlasciwym miejscu czyli w mamusiowej macicy :)
Oska odpoczywaj jsstes pod dobra opieka twoje kropki sa bezpieczne:tak:

Witam nowe forumowe kolezanki i za wszystkie trzymam mocno kciuki za poczatek drogi i za szczesliwe zakonczenia

Kochane powidzenia dzis na transferach betach na wizytach takiego zatrzesienia juz dawno nie bylo w kalendarzu
 
reklama
z tego co słyszałam to na stosunek do pacjentek, taśmowe traktowanie... ale nie wiem na ile w tym prawdy bo nie korzystałam jeszcze z usług... na razie rozglądam się po klinikach krakowskich, szukam też opinii o innych miastach, choc nie powiem, zasugerowałam się teraz trochę tą listą wrzuconą kilka postów wcześniej. krakowskie kliniki są wysoko, daje mi to nadzieję.

dziś mówili w dzien dobry tvn o inviro... państwo zaścianek, odbierają kobietom ostatnią deskę ratunku, a w zamian chcą wprowadzac interaktywne dzienniki płodności... a co jak się nie da??! smutne jest to wszystko :(
mnie szkal trafia jak o tym slysze. ja jestem osoba bardzo wierzaca ale nie uwazam zeby invitro bylo czyms zlym. Po to Pan Bog dal madrosc lekarza zeby cos takiego wproadzili. Gotuje we mnie jak slysze ze zabieg invitro jest gorszy od zabojstwa czlowieka ze to nie wybaczalne itp. Nawiasem mowiac moj maz to sulyszal przy spowiedzi takie farmazony. Ale zaden z ksiezy nie ruszy 4 liter i nie zobaczy jak to wszystko wyglada. Mam zanjomego lekarza ktory potwarcie mowl ze chcial ksiezy zaprosic do swojej kliniki z inv wzbraniali sie rekami i nogami. To wszystko jest mega przykre jak mowia ze dzieci sa jak zgnile truskawi i nie sa godne zeby sie bawic w jednej piaskownicy z normalnie poczetymi. Strasznie mnie to wkurza bo mowi to wszyscy ci u ktorych nigdy nie bylo problemu bezplodnosci a nie wiedza co my biedne kobiety czujemy. przepraszam wkurzylamm sie :)
 
Do góry