reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I spoko. Ja juz dawno stracilam wiare, przede wszystkim w kosciol. Bardzo powaznie rozwazam chrzest. Rozmawialismy z mezem na ten temat dawno...

A bardzo chcialam miec wiare.w kosciol, namawialam meza zeby sie bierzmowal, zebysmy mogli slub koscielny wziac i chyba teraz zaluje. Bo jakis koles w sukience wychodzi i mowi ze.97% spoleczenstwa jest katolikami i on mowi w ich imieniu... a ja mam ochote go zamordowac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
wiesz ja to odbieram inaczej nie chodze do kosciola i nie wierze w Pana Boga dla ksiedza tylko dla tego u gory. Z wieloma rzeczmi sie nie zgadzam ale wiara naprawde duzo daje otuchy i modlitwa.
 
reklama
Ja tez jestem wierząca ale większość księży jest pojebana. Jakim prawem banda pedofili chce układać mi życie? Mają dupy na boku, rodziny i dzieci a mnie chcą upominać? ! Wiem jak jest, w bliskiej rodzinie mam wysoko postawionego księdza.

[emoji127] 28.10.2017
ja tez wiem jak wygladaja realia. Chociaz nie wszyscy tacy sa, niestety coraz mniej jest prawdziwych ksiezy z powolania. Ci tacy naprawe madrzy i ludzcy rozumieja pewn rzeczy
 
1491970231-aaaaaa.jpeg
tu może lepiej;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Jest cien!!! Super! :)

z tego co słyszałam to na stosunek do pacjentek, taśmowe traktowanie... ale nie wiem na ile w tym prawdy bo nie korzystałam jeszcze z usług... na razie rozglądam się po klinikach krakowskich, szukam też opinii o innych miastach, choc nie powiem, zasugerowałam się teraz trochę tą listą wrzuconą kilka postów wcześniej. krakowskie kliniki są wysoko, daje mi to nadzieję.

dziś mówili w dzien dobry tvn o inviro... państwo zaścianek, odbierają kobietom ostatnią deskę ratunku, a w zamian chcą wprowadzac interaktywne dzienniki płodności... a co jak się nie da??! smutne jest to wszystko :(
Ja bym powiedziała ze ma fajnie cały proces zorganizowany a nie ze taśmowo jedzie. Bo położna zbiera wyniki, wywiad, robi skany, wszystko wpisuje do systemu, i dr juz ogląda wszystko na monitorze. Ja nie boje sie pytać wiec nie odniosłam wrażenia zeby robił cos taśmowo, a wręcz przeciwnie, ma duzo cierpliwości do każdego rodzaju pytań.
Aczkolwiek moze dla kogos kto nie pyta, sprawia inne wrażenie , ze za mało mówi? Nie wiem.
Lekarz musi podpasowac po prostu konkretnej osobie.
Jak mieszkasz w Krakowie to bym nie uciekała gdzie indziej. I Parens jest fajny i Macierzyństwo ma fajnych lekarzy, także korzystaj z tego co masz w mieście szczęściaro :)

Dzieczyny przedatwiam wam mój orzeszek.
1491984478-aaaaaa.jpeg

Ma 4 mm i jest ladnie umiejscowiony.

Drugiego lekarz nie znalazl, ale tez nie szukal jakos bardzo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowny widok!!! :*

Beta wczoraj 1594 dzis 2175
Ładnie rosnie! Oby kropeczka sie pokazała..

Jestem 5 w kolejce czekam pod gabinetem zaraz zejdę tu na zawał powietrza nie mogę złapać chce się uspokoić bo wiem, że to szkodzi moim kropką ale nie potrafię

Kciuki!!! Czekam na zdjęcie!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mamy bardzo podobna sytuacje. Jak przeżyłaś te dwa miesiące czekania na transfer. Ja nie wiem jak sobie z tym poradzę. Taka mam naturę. Jestem w gorącej wodzie kompana zawsze [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Uchlalam.sie. tak ze stracilam kontakt z rzeczywistoscia (po raz 2 w życiu). Ja siedzialam i plakalam a maz mi polewal.

O dziwo nasstepnego dnia w.pracy nie mualam kaca, a ja normlanie malo pijaca jestem (raczej wcale), a do tego pomieszalam co sie dalo.

A potem znalazlam to forum i jakos sie poskladalam do kupy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja też jak widać :p i też po punkcji musiałam czekać dwa miesiące pomagało mi to forum i jakoś dałam radę.

No to pewnie będę go od Was potrzebowała i to dużo [emoji3][emoji51]. Nie mówiłam o tym nikomu. Wiemy tylko ja mój maż i Wy. Nie chce pózniej widzieć w oczach znajomych czy rodziny litości czy żalu. Nie będę sie umiała pozbierać po tym. A tak nikt nie bedzie wiedział i jakos to bedzie. A z reszta może wcale źle nie bedzie. Może sie uda za pierwszym razem. Tu tak dziewczyny szaleją z tymi pozytywami ostatnio! Oby tak dalej. Zbieram sie powoli na moja wizytę u lekarza, zobaczymy na kiedy wyznaczy mi punkcję.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uchlalam.sie. tak ze stracilam kontakt z rzeczywistoscia (po raz 2 w życiu). Ja siedzialam i plakalam a maz mi polewal.

O dziwo nasstepnego dnia w.pracy nie mualam kaca, a ja normlanie malo pijaca jestem (raczej wcale), a do tego pomieszalam co sie dalo.

A potem znalazlam to forum i jakos sie poskladalam do kupy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To jest jakaś myśl! Może to i dobry pomysł. Tak na ostatni raz przed długa przerwa [emoji13] Może nie do nieprzytomności ale taj żeby sie znieczulić!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wiesz ja to odbieram inaczej nie chodze do kosciola i nie wierze w Pana Boga dla ksiedza tylko dla tego u gory. Z wieloma rzeczmi sie nie zgadzam ale wiara naprawde duzo daje otuchy i modlitwa.
I nie namawiam na zmiane podgladow. Ale ja swoich nie zmienie. Zawiedli mnie ci wszyscy pseudo katolicy, ksieA o kant dupy potlkuc, nawet moja ksenofobiczna babcia dewotka, ktore twierdzi ze nie ma nic przeciw czarnym ale.asfalt ma znac swoje miejsce, niemcow nienawidzi a sama sie Hanc znazywa. Taka to wiara i pruferia a tym sie brzydze. Szczerze, chyba bluzej mi do wierzen słowiańskich.

Moglabym nago skakac nad ogniskiem i latac na miotle na sabaty. Dlugie czarne wlosy mam, czarnego kota tez, nadaje sie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry