reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde Magda teraz na odwrót ja Cię kusiłam testem, a ty usg.
Kurde idę się golić i też idę dzisiaj muszę mieć już kurde pewność, czy są dwa, cxy jeden a najważniejsze czy w dobrym miejscu
Kurde idę, a co ale mężowi nic nie mówię hehe bo znowu zjebe dostanę hehe jak za test
Haha, Roksi Ty wariatko ;) A ktory masz dzis dpt?
 
Przecież nie zawsze wychodzi za pierwszym razem :-)
Napisałam do kliniki by podali mi powody jakie moga być...I kilka innych pytań... Czekam na odpowiedź...
U mnie był transfer 2 zarodków. Blastocysty i moruli w dniu 5. Tylko że podobno w dzień piąty zaczęły odrzucać komórki... Wiec wiem czy nie za późno mi podali...no i z 10 zaplodnionych nic nie zostało do zamrożenia...
Nie, nie za pozno. To, ze one padaly, tzn , ze i tak by zrobily to, ale w macicy. Mi kiedys odwrotnie zrobili w jednej klinice. Wtedy jeszcze sie nie orientowalam. Zamrozili na sile te padajace. Skutek oczywiscie zerowy, a nas naciagneli tylko na kase za dodatkowe transfery no i oczywiscie masa niepotrzebnej nadzieji, emocji.
Jesli mialabys 2-3 zarodki, to prawidlowo byloby nie zostawiac ich do 5tej doby. Ale przy tak duzej ilosci zostawiaja, by zostawic te najlepsze. Czyli te, ktore faktycznie maja szanse na ciaze.
 
Beta wczoraj 1549 dzis 2175 robili usg ipowiedzieli , ze lepiej niz 2 dni temu zapytałam czy widza cos to odpowiedział lepiej niz wczoraj :( pewnie nie chcą mnie martwić bo widza co sie , ze mna dzieje :(

Beta wczoraj 1549 dzis 2175 robili usg ipowiedzieli , ze lepiej niz 2 dni temu zapytałam czy widza cos to odpowiedział lepiej niz wczoraj :( pewnie nie chcą mnie martwić bo widza co sie , ze mna dzieje :(
Znajda kropeczke. Gdzies musi byc. Kropeczko, halo, halo, gdzie jestes?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, nie za pozno. To, ze one padaly, tzn , ze i tak by zrobily to, ale w macicy. Mi kiedys odwrotnie zrobili w jednej klinice. Wtedy jeszcze sie nie orientowalam. Zamrozili na sile te padajace. Skutek oczywiscie zerowy, a nas naciagneli tylko na kase za dodatkowe transfery no i oczywiscie masa niepotrzebnej nadzieji, emocji.
Jesli mialabys 2-3 zarodki, to prawidlowo byloby nie zostawiac ich do 5tej doby. Ale przy tak duzej ilosci zostawiaja, by zostawic te najlepsze. Czyli te, ktore faktycznie maja szanse na ciaze.
Aaaaa... A już myślałam że mnie sami dali na straty... Przed transferem powiedział że szanse są 50%. Kurcze nie wiem co się stało że nawet jeden nie został...
Może oni mi dadzą jakaś odpowiedz... może zmienia coś... Przy następnym podejściu...
 
Do góry