reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde Magda teraz na odwrót ja Cię kusiłam testem, a ty usg.
Kurde idę się golić i też idę dzisiaj muszę mieć już kurde pewność, czy są dwa, cxy jeden a najważniejsze czy w dobrym miejscu
Kurde idę, a co ale mężowi nic nie mówię hehe bo znowu zjebe dostanę hehe jak za test
To czekamy na zdjęcie dwóch Kropeczek :) daj znać od razu po wizycie. Powodzenia :) :*
 
Myślicie że ten blady bladzioch wróży dobrze?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ta kreska pokazalaby jakas bete. A nie chcesz zrobic dzis bety a w piatek powtorzyc po tych 48h, jak zalecane? Mialabys spokojne swieta :)
To, ze jest slaba to sie nie przejmuj. To, ze jest znaczy, ze bhcg sie podnioslo. W moczu zawsze bhcg jest nizsza niz ta we krwi. Czesto przy duzej becie kreska nadal jest mocno blada. Jedyne co, to wazne zeby odczytywac te kilka minut po zrobieniu, jak w instrukcji, bo z czasem potrafi wyjsc kreska, ktorej wczesniej nie bylo.
 
Hej dziewczyny...
Wróciłam z wieściami...
Niestety po pierwszym podejściu IVF beta "0".
Wkrótce zabieramy się do drugiego podejścia. Jeszcze nie wiem kiedy.. może za dwa miesiące...
 
Hej dziewczyny...
Wróciłam z wieściami...
Niestety po pierwszym podejściu IVF beta "0".
Wkrótce zabieramy się do drugiego podejścia. Jeszcze nie wiem kiedy.. może za dwa miesiące...
Bardzo mi przykro tule Cię mocno ważne, że się nie podałaś i będziesz walczyć dalej. Trzymam kciuki za Ciebie
 
Bardzo mi przykro tule Cię mocno ważne, że się nie podałaś i będziesz walczyć dalej. Trzymam kciuki za Ciebie
Przecież nie zawsze wychodzi za pierwszym razem :-)
Napisałam do kliniki by podali mi powody jakie moga być...I kilka innych pytań... Czekam na odpowiedź...
U mnie był transfer 2 zarodków. Blastocysty i moruli w dniu 5. Tylko że podobno w dzień piąty zaczęły odrzucać komórki... Wiec wiem czy nie za późno mi podali...no i z 10 zaplodnionych nic nie zostało do zamrożenia...
 
Nic sie nie martw my tu wszystkie trzymamy za Ciebie mocno kciuki
emoji1307.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Beta wczoraj 1594 dzis 2175
Nic sie nie martw my tu wszystkie trzymamy za Ciebie mocno kciuki [emoji1307]
Beta wczoraj 1549 dzis 2175 robili usg ipowiedzieli , ze lepiej niz 2 dni temu zapytałam czy widza cos to odpowiedział lepiej niz wczoraj :( pewnie nie chcą mnie martwić bo widza co sie , ze mna dzieje :(
 
reklama
Do góry