reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki AniaCh83- u mnie pani doktor mówiła o podchodzeniu na cyklu naturalnym :O A wiesz może od czego zależy czy się podchodzi na naturalnym czy nie? I co jest lepsze w sensie skuteczniejsze?
Nie wiem od czego Zależy , może od tego co Ci dolega ... Mi lekarz proponował cykl naturalny , ale dojeżdżam do kliniki z Uk, więc sztuczny wydawał mi się pewniejszy, tak też doradzily mi mądre koleżanki z forum. Na naturalnym musisz się liczyć z tym, że może będziesz potrzebowała więcej wizyt przed transferem, na podgląd, owulacja może się przesunąć itp. Czytałam jakieś badania, które wykazywały minimalnie większe powodzenie na cyklach naturalnych. No i nie ladujesz w siebie wtedy konkretnej dawki estradiolu. Ja strasznie się czułam w pierwszym tyg na Estrofemie, slablam, prawie mdlalam, miałam straszne zawroty głowy, wymioty itd.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny...
Jaka jestem nie wyspana, nie mogę ostatnio w nocy spać, i do tego żołądek tak bardzo boli raz z głodu, za chwilkę zdaje mi się że będę wymiotować masakra jakaś ale przecież o 3:00 w nocy nie pójdę się objadać....W pewnych momentach jak tak leżałam to czułam się jakbym wypiłam kilka głębszych tak się mi w głowie zawracało i za chwilę przechodziło...
 
reklama
Roksii89 jak tam plamienia i ból ustały?
Oska305 a jak u Ciebie?
karolina1984 mam nadzieję że narazie wszystko dobrze?
Myślę o Was dziewczyny i trzymam kciuki żeby wszystko było OK ✊✊✊
 
Do góry