reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roksii jak dla mnie to jest normalny śluz i pozostałości po Crinone. Sama to biorę.
A jeśli chodzi o śladowe ilości krwi to na serio wcale się tym nie przejmuj.
Dopiero jak mocno zaczniesz plamic to masz pozwolenie na takie podnoszenie ciśnienia.
O byś kochana miała rację :-)
Dziewczyny faktycznie idę jutro kupić czopki glicerynowe bp już nie daje rady moja mama się śmieje, że brzuch mam jak w 5 miesiącu, a ważę 53 kg :p jescze dzisiaj jadłam pierogi z kapustą hehehe
 
reklama
Powiem Wam jedno- z rodziną najgorzej, nie wierzę co usłyszałam od własnej siostry- żebym nie cieszyła się za szybko jak zobaczę test pozytywny, bo zawsze do 3 miesięcy mogę poronic, a lekarze dają złudną nadzieję... Nie wierzę! Jak można mówić tak osobie, która ma za sobą kilka lat- kilkadziesiąt miesięcy wyczekiwań ;(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Jakas nie fair ta Twoją siostra. Jak ona tak mogła Ci powiedzieć?
Za kilka miesięcy wywalić jej jezior jak będzie chciała potrzymać i potulic Twoje piękne bobaski.
 
Powiem Wam jedno- z rodziną najgorzej, nie wierzę co usłyszałam od własnej siostry- żebym nie cieszyła się za szybko jak zobaczę test pozytywny, bo zawsze do 3 miesięcy mogę poronic, a lekarze dają złudną nadzieję... Nie wierzę! Jak można mówić tak osobie, która ma za sobą kilka lat- kilkadziesiąt miesięcy wyczekiwań ;(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Kopnij ja w dupe :) od siebie i od nas wszystkich :p
 
Doktor odpowiedziała mi jakie leki i ile biorę więc odp zobaczymy co napisze dziewczyny z moją beta jest chyba coś nie tak wczoraj o 8 rano robiłam betę było 90,2 dzisiaj o 14 i wyszło 217 chyba za dużo? sama już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim
Drugi blizniak sie zadomowil to i beta mocbo sie podniosla :)
 
Hej, nie doczytałem Was jeszcze, jestem kilkanaście stron do tyłu, ale napiszę co dziś się dowiedzualam. Jestem roztrzesiona. Lekarz z transferu wyliczył 6t1dz, pecherzyk jest wielkości 2.7mm co daje wiek 5t6d. Jest tętno, którego nie słyszałam, tylko widziałam, ale wolne... nieco ponad 90 uderzeń... Lekarz powiedział że norma jest od 90... Mam iść na USG jeszcze raz. Idę w poniedziałek. Jeśli co się stanie znowu to ja tego nie przeżyje...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu trzymam kciuki bedzie dobrze :* musi
 
Kurczę dziewczyny mam straszny dzień. Parę godzin spędziłam w ogromnym stresie u weterynarza. Mój mąż wyjeżdżając z garażu przejechał kota mimo iż go wyganial jakoś wszedł pod koła. Jest załamany i ja też mimo iż wszystko robiliśmy niestety nie przeżył. Mam doła a wiem że nie mogę się teraz denerwować. Weszłam na forum prześledzić po całym dniu a wy też rozmawiacie o kotach i psach
Przykro mi :(
 
Nie 5 , a 2 dni różnicy na szczęście. To niewiele, więc tym się nie niepokoje , tylko tetnem tak niskim. Ja się uciesze jak urodze o czasie zdrowe dziecko.

Zapomniałam zapytać lekarza czy jakis uspokajacz mogę wziąć, bo źle ze mną wewnętrznie. Jeszcze na dodatek brzuch mnie boli cały wieczór, jakieś kłucia, których wcześniej nie mialam.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Sorki, z tym moim liczeniem coś kiepsko, ale denerwuje się ze wy sie denerwujecie i chyba to dlatego :unsure:
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już kwiecień - kobietki, to będzie nasza wiosna, bociany wróciły zza morskich podróży, niech przyniesią nam wszystkim dzieciaczki! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-04-06 pkati betowanie 2 ✊✊ pierwsze USG
2017-04-06 Vinszka konsultacje genetyczne

2017-04-07 tulipanka1988 USG serduszkowe 2 ❤❤
2017-04-07 Roksii89 betowanie ✊✊
2017-04-07 M@gda betowanie ✊✊
2017-04-08 Ilona88 USG
2017-04-08 anett96 USG po stymulacji
2017-04-10 ludek wizyta w trakcie brania antyków
2017-04-10 Ewelin83 Betowanie ✊✊
2017-04-11 tusiaczzek1988 betowanie ✊✊
2017-04-11 M@gda betowanie ✊✊
2017-04-12 yplocka USG genetyczne
2017-04-12 Julita1234 USG
2017-04-12 Kmeva wizyta przed II icsi
2017-04-14 Emilianka6966 betowanie
2017-04-18 Kikuli USG genetyczne
2017-04-19 Oska305 Usg i wizyta u lekarza ❤❤

2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otw\u00f3rz kalendarz"}">Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
reklama
Posmaruj te miejsca gdzie sika skorka z cytfyny badz pomaranczy, koty cytrusow nie lubia, a miejsce gdzie sie zsikal umyj woda z octem zeby nie czul zapachu bo bedzie tam robil caly czas. A to kot czy kocica?
To jest wykastrowany kocur;)
1491453730-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry