reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooo jeny wiem co czujesz mi dwa lata temu weterynarz zabił psa nie obudził z narkozy tylko wymyślal co chwile jakieś choroby i mój kochany synek bo tak do niego mówiłam umarł nam na rękach jesxze próbowałam go z mamą reanimawac ale nie było już szans do końca życia będę miała to przed oczami trzymaj się :-*
a ja musialam swojego Dżogaska uspic (pare lat temu)bo chorowal dlugo i bardzo cierpial.nie bylo szans na wyleczenie.pare dni po tym mialam imprezke z kolezankami Dzien Kobiet tylko dla kobiet i po paru drinkach wylam jak bóbr i juz wracalam do domu.to bylo straszne.bardzo dlugo oplakiwalismy Dżogaska
 
reklama
1491365787-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
juhuuuu!brawo:)
 
Hej, nie doczytałem Was jeszcze, jestem kilkanaście stron do tyłu, ale napiszę co dziś się dowiedzualam. Jestem roztrzesiona. Lekarz z transferu wyliczył 6t1dz, pecherzyk jest wielkości 2.7mm co daje wiek 5t6d. Jest tętno, którego nie słyszałam, tylko widziałam, ale wolne... nieco ponad 90 uderzeń... Lekarz powiedział że norma jest od 90... Mam iść na USG jeszcze raz. Idę w poniedziałek. Jeśli co się stanie znowu to ja tego nie przeżyje...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Nic złego się nie stanie. Po prostu kropek jest malusi jeszcze, a 5 dni różnicy to często spotykane.Teraz mamusia musi być spokojna, wypoczeta i żadnych zmartwień ! Jesteś w ciąży i to jest najważniejsze ;) reszta sie nie liczy.
 
Sol zapytam
O ten zel mam w czwartek wizytę bo faktycznie tak mysle ze ja biore tyle tego Utrogestu a jak by go wogole nie było 6x to jest dosc duzo.. ja jestem w Niemczech nieiwem czy beda miec jakis odpowiednik tutaj nie ma luteiny pod język. A wtedy brałam lutinusa tez dopochowo i to samo było ... ale mnie to wkur...... ze ludzie tam pracujący widza ze spada wynik bardzo ważnego progest i nie reagują ... wtedy miałam bardzo widoczny spadek z 18 na 8 i pozniej na 3
I do konca 3
Miesiaca brałam Prolutex zastrzyk 1x dziennie i mimo tego 6xutrogest mozna sie wykończyć z tymi hormonami mam
Nadzieje ze te wszystkie zastrzyki nie beda miec dużego wpływu na nasze zdrowie w przyszłości dziewczyny...;/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zapytaj. Tutaj w Anglii jest on popularny. Podobno jest wymyslem amerykańskim więc pewnie u Ciebie też będzie.
Wiem o co chodzi z tym hormonami, lekami wszystkimi itp. Ja ogólnie nawet paracetamol omijam a tutaj odliczam codziennie taki zestaw jak moja babcia!
Oby to nie wpłynęło na późniejsze etapy naszego życia. Ale co się nie robi dla naszych okruchów.
 
Hej, dziewczyny podczytuje Was od pewnego czasu i postanowiłam dołączyć, w kupie raźniej... Gratuluję tym którym się udało, za resztę trzymam kciuki... Ja jadę dziś potwierdzić porażkę:-( pierwsza próba niestety fiasko:-( mrozaczkow brak, trzeba zacząć od początku tylko skąd brać siłę?!
Witamy serdecznie. I wspieramy również. Jest burza, jest ciezko potem przyjdzie słoneczko.
 
reklama
Do góry