reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem po wizycie :-) we wtorek o 12.15 criotransfer 2 mrozaczkow [emoji173][emoji173] mam brac od jutra encorton 10mg, crinone, duphaston 3x1 i tak jak bralam od 2 dc estrofem 3x1 [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No to już;) To wspaniale, wtorek rzut beretem, cieszę się że wszystko w porządku. Kwiecień jest nasz i tego się trzymamy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też jestem psiara mój pies jest traktowany jak dziecko normalnie hehe mąż już krzyczy na mnie jak ja traktuje tego psa śpi nawet z nami hehehe ale w dzieciństwie miałam pełno kotów ja kocham wszytkie zwierzęta :-) ale kotek ma śliczna obroże

Z nami cala czworka spi... takze ten. I tez sie ja na rekach nosi, kizia, mizia mowi do nich. Takie moje atomowki + Furia ;)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, nie doczytałem Was jeszcze, jestem kilkanaście stron do tyłu, ale napiszę co dziś się dowiedzualam. Jestem roztrzesiona. Lekarz z transferu wyliczył 6t1dz, pecherzyk jest wielkości 2.7mm co daje wiek 5t6d. Jest tętno, którego nie słyszałam, tylko widziałam, ale wolne... nieco ponad 90 uderzeń... Lekarz powiedział że norma jest od 90... Mam iść na USG jeszcze raz. Idę w poniedziałek. Jeśli co się stanie znowu to ja tego nie przeżyje...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj, oj... Mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni i bedzie dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witaj.ja mieszkam w Uk i tu podchodzilam dwa razy do in vitro.trzeci raz juz w Polsce wiec mam porownanie.w Uk nie usypiali mnie do punkcji.dostalam tylko znieczulenie miejscowe.15 minut i po robocie.potem tak jak w Polsce czekasz na wiadomosc ile sie zaplodnilo i jakiej sa jakosci no i oczywiscie kiedy transfer.sam transfer trwa krotko. 10 minut .potem lezysz pol godz i do domu.na transfer bedziesz musiala wypic troche wody zeby miec pelny pecherz.wszystko tak samo jak w Polsce tylko tu w Uk oprocz progesteronu dopochwowego nie dostalam nic .Teraz w Polsce dostalam.sporo lekow podtrzymujacych ciaze.radze Ci zaopatrz sie w duphaston i luteine.jezeli chodzi o ból to po punkcji nie czulam sie najlepiej ale da sie przezyc.nie jest to jakis szczegolnie silny bol.transfer -bezbolesny takze nic sie nie martw.glowa do gory.wszystko bedzie dobrze!!:)

W jakich dawkach bralas luteine i duphaston?
 
ja mialam okolo 2 tyg.zastrzyki .punkcja i za 3 dni transfer.to za pierwszym podejsciem.za drugim razem podobnie tylko transfer sie nie odbyl bo jajeczka sie nie zaplodnily.

Jak tak czytam to forum to moja wiedza jest zerowa. Wszystkie podajecie jakieś parametry. Ja nawet nie mam pojęcia jakie moje są, nikt mi nic nie podaje. Nawet nie wiedziałam że może tak się stać, że jajeczka się nie zapłodnia.
 
Jak tak czytam to forum to moja wiedza jest zerowa. Wszystkie podajecie jakieś parametry. Ja nawet nie mam pojęcia jakie moje są, nikt mi nic nie podaje. Nawet nie wiedziałam że może tak się stać, że jajeczka się nie zapłodnia.
Ja tez sie ucze o procedurze w trakcie. Brakuje w ttych wszystkich klinikach kogos lto by rzeczowu wytłumaczył cala procedure od poczatku do konca wraz z opcja a: udalo sie i b: nie udalo sie. Oni wszysscy zalladaja ze wiesz wszystko, bo to jest dla nich tak oczywiste...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jakiego masz pieska? Ja tez moja suczke traktuje jak dziecko [emoji4] maz z poczatku tez na mnie krzyczal teraz juz sam ja jak dziecko traktuje i tez Spi z nami w lozku [emoji2]
1491411402-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Shi-tzak :* <3
 
Do góry