reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mi sie wydaje ze koszt jest ten sam, placimy za maksymalną ilość dni na szkiełku bo nigdy nie wiadomo w ktorej dobie zarodek bedzie zamrozony bądź trsnsferowany. Może się mylę ale nie sądzę że jest droższy.
Dlatego sugeruje porównanie cen. Ja juz to swego czasu zrobiłam

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dzien dobry wszystkim i udanego dnia.
Roksi powodzenia, tak długo czekałaś na ten dzień :) Czuje że dostaniesz nagrodę :tak:

Pozytywnych bet i wyraźnych krech na testach.

Moja klinika też do najtańszych nie należy, ale jak zapytałam o pgd (mój wiek wówczas 35, pojedyncze plemniki i choroba męża) to lekarz stwierdził że nie ma wskazań. Zaufalam i żadnych badań nie robiłam.
Niestety evulek uważam że te kliniki to maszynki do robienia pieniędzy - dobro i interes pacjenta znajdują się na drugim planie, a nasi lekarze to managerowie.
 
Trzymamy kciuki za udany transfer, udane wizyty, wysoką betę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasza wiosna. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - ludek - wizyta przed in vitro
27.03 - Roksii89 - transfer
27.03 - Oska305 - wizyta u gin prowadzącego ciążę + betowanie 2

28.03 - M@gda - transfer
28.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji
28.03 - tusiaczzek1988 - criotransfer
29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - aguś35 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
07.04 - tulipanka1988 - USG serduszkowe 2 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Invicie to chyba wogole nie transferuja w 2 lub 3 dobie , podobnie jak u Magdy lekarz mówił że największe szanse mają blastki na co ja robiłam wielkie oczy z przerażenia że moja ostatnia próba skończyła się na slabiutkim zarodku podanym w 3 dobie., mój lekarz stwierdził że u nich wogole by mi takiego zarodka nie podali., nie trzeba płacić wszystkiego od razu., można przed każdym etapem a można za całość z góry.
ROKSI POWODZENIA., mocne kciuki:biggrin2:
 
Dzień dobry, powodzenia dzisiaj dla wszystkich!

Przypominam, że szukam następczyni, która przejmie ode mnie kalendarz.
Ja będę aktualizować i wstawiać kalendarz jeszcze do końca miesiąca.

Miłego dnia. Pozdrawiam serdecznie!


Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry