reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tylko cena mnie zszokowała jak w klinice wizyta kosztowała u niego 150 zł tak płaciłam dzisiaj, to w szpitalu bierze prywatnie 180 zł + dojazd ok. 100 zł, w moim mieście wizyta prywatnie 150 zł, kurcze ja nie pracuje już rok czasu, naprawdę ciężko jest, powiedział że wszystko ok z ciążą, ale zrobi mi jeszcze dodatkowe badania, i tak myśle czy to nie jest kolejne naciąganie pieniędzy jak moje badania wszystkie były dobre i on o tym dobrze wie, bo problem był ze strony męża :( sami nie wiemy czy iść tutaj w mieście prywatnie, czy dalej do specjalisty do szpitala masakra :/ takie wydatki, już nie wiemy skąd pieniądze brać na to wszystko :( myślałam że teraz jak będzie ciąża to wszystko się uspokoi a tu dalej myślenie :(
Ja do kliniki jezdzilam do serduszkowej wizyty teraz chodze do siebie i tym razem na nfz nawet... Chociaz widze ze podejscie prywatne i nfz mimo ze ten sam lekarz to jednak sa inne... Przy bliznietach chyba bym zostala prywatnie jednak... Chyba ze kasz pewnego lekarza...

W klinice mialam jeszcze usg 12 tc i 21 tc bo oni wykonuja w ramach nfz wiec pobosilam tylko koszt dojazdu - ponad 140km w jedna strone...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już po połówkowym - Mała tak się ułożyła, że znowu nie można było ocenić przegrody w serduszku (półtora tygodnia temu mój położnik też nie był w stanie). Zostałam skierowana do kardiologa na echo serca płodu - wizyta 5.04. Poza tym wszystko ok. Nasza Dziewczynka waży już 470 g:)
Kreatola, proszę o wpisanie na 3.04 na wizytę u gin, a 5.04 do kardiologa, dzięki.
Trzymajcie kciuki, żeby tym razem pokazała serduszko i żeby wszystko było z nim ok.
 
Hej dziewczyny! Jestem po pierwszym wstrzyknieciu Puregonu. Jakiś sobie poradziłam ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam bo teraz boli mnie to miejsce. To normalne???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Jestem po pierwszym wstrzyknieciu Puregonu. Jakiś sobie poradziłam ale nie wiem czy dobrze to zrobiłam bo teraz boli mnie to miejsce. To normalne???

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie przez chwile zawsze tez bolalo. Napewno dalas rade [emoji4] dzielna [emoji4]
A do mnie dzis @ przylazla normalnie skakalam z radosci [emoji4] to transfer bedziemy mialy mniej wiecej w równym czasie kochana [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymamy kciuki za piękne widoki i odgłosy w czasie USG i za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
24.03 - Tulipanka1988 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

25.03 - aniasiwa - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - Oska305 - betowanie
27.03 - ludek - wizyta przed in vitro
28.03 - M@gda - transfer
28.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji
29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - aguś35 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej prosze dopisz mnie na 05.04 wizyta kontrolna przed crio [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry