reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
3 dniowe .
Na mdłości ciążowe chyba za wcześnie raczej stawiam na mdłości lekowe.
Pozdrawiam

Oh, pozbawiałs mnie złudzeń ;) juz sobie wyobraziłam, ze beta tak poszybowała w gore ... ale masz racje , od kilku dni mam dodatkowe tablety wiec to pewnie to...

Przepraszam Cie, ale tyle nickow sie przewinęło przez forum ze niespełna zapamiętać. Ale faktycznie zobaczyłam Twój post i byłaś z Nami w ten czas!
Była tez Konieczynka, Beata z Warszawy, jest duzo takich które były i ucichły, lub które ja zapomniałam [emoji4]
Ja tez siedzę cicho jak mysz pod miotła, ale czytam.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tu jestem juz długi czas , ale przez pewien okres nieobecna.

Kochane,
Miłego dnia!
Ja właśnie pieke przed praca dla męża muffinki snikers
8acb0227d99ae86efe6ad9d3c7faa35b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Omg , zabiłas mnie tym. Wlasnie przeszukałam cała kuchnie w poszukiwaniu czegoś słodkiego... znalazłam maślane ciasteczka... ale to wlasnie na takiego muffina miałam ochote!!!

A ja ze słodyczy to śledzie i kiszone ogórki. A za małosolne to dałabym się pokroić [emoji38]

O to ja tak miałam poprzednim razem. Akurat byłam u mamy, Zanim wakacje sie skończyły, zjadłam mamie prawie cały zapas kiszonych na zimę. Oprocz tego kilogramy małosolnych :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie transfer wyznaczono na poniedziałek o godzinie 14. wszystko ładnie na usg, zrobiłam jeszcze badania na estradiol i progesteron mam wysłać wyniki dzisiaj doktor i potwierdzi mi po wynikach, czy transfer się odbędzie.
To idziemy peawie rowno. Jak we wtorek. Przytulam 5dniowe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry