reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny. Dziś 12dc, właśnie wróciłam z kliniki :tak: Jestem mega szczęśliwa endometrium ładnie urosło :tak: w poniedziałek na 11:00 jadę na kroplówkę z Intralipidu a we wtorek transfer jej jestem taka szczęśliwa :rofl2: :rofl2: :rofl2:
Jeśli jest taka możliwość proszę o wpisane mnie na 28.03. na criotransfer :tak:
To transferujesz razem ze mna. Powodzenia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czekam cierpliwie :) Wczoraj mialam mega doła i przekonanie ze sie nie uda, bo juz tyle razy sie zawiodlam ze ne wierzylam w to.
Ale dzis juz na szczescie optymizm powrocil. Brzuch lekko pobolewa czasami jak na okres, ale biore to za dobry znak :)
Mnie też brzuch i plecy bolą . Wczoraj miałam delikatne plamienie dzwoniłam do lekarza i powiedział żeby się nie denerwować. I czekać do testu. Także zobaczymy w poniedziałek.
 
Chyba też będę chora przed transferem tak mnie boli gardło ledwo co mówię i tak nagle mnie zlapalo, mam wziąć antybiotyk 2 tabletki sumamed, więc może mi przejdzie w niedzielę. Dzisiaj i jutro chce wziąć fkukonazol to jest osłona p/grzybicza zawsze muszę brać bo dostaje grzyba na języku, więc wezmę teraz bo po transferze nie będę chciała brać mam nadzieję, że te dwa dni coś dadzą. Ja dalej czekam na wyniki. O proszę widzę, że już kilka transferów będzie w nowym tygodniu
 
Kochane,
Miłego dnia!
Ja właśnie pieke przed praca dla męża muffinki snikers
8acb0227d99ae86efe6ad9d3c7faa35b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Takiego smaka narobiłas, że u mnie teraz się też pieką :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny, trochę tu mnie nie było bo obiecałam sobie że przed usg nie będę nic czytała już na temat in vitro :) a więc dzisiaj byłam na usg i ku naszemu zdziwieniu są dwa pęcherzyki z czego się bardzo cieszę :) ale na razie tylko widać jedno serduszko :( lekarz powiedział żebym przyszła za dwa tygodnie i drugie powinno się rozwinąć ale nie wiem co o tym myśleć wszystkim :( tak bardzo bym chciała żeby obydwa zostały ze mną :( :) zastanawiam się tylko teraz, bo lekarz u którego dzisiaj byłam przyjmuje w klinice gdzie robiłam zabieg in vitro i on zasugerował wizytę w szpitalu za dwa tygodnie, gdzie wizyta kosztuje 180 zł i już przepowiedział że będę miała robione kolejne badania. I tu moje pytanie dziewczyny jak myślicie... jest sens leczyć się dalej u lekarza specjalisty gdzie było robione in vitro?? bo on chyba myśli że będzie prowadził moją całą ciąże :( co nie uśmiecha się nam na kolejne wydatki bo same wiecie ile cała procedura kosztowała i teraz wydawać na prowadzenie ciąży, jak z ciążą jest ok to może wystarczy zwykły lekarz w mojej miejscowości na NFZ?? i po co te wszystkie wydatki by były? doradźcie mi jak wy robiłyście po udanym in vitro? czy chodziłyście dalej do prywatnego lekarza czy już u siebie w mieście na NFZ? bo nawet jakbym poszła do siebie na prywatnie to już bym nie musiała dojeżdżać i tracić pieniędzy na paliwo..... :( sama teraz nie wiem co robić?
a w ogóle to gratulacje dziewczyny udanych bett :)
 
Do góry