reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W brzuchu mam 2 szt 3 dniowe
Na zimowisku mam 2 szt 3 dniowe
I 3 słabsze są obserwowane do blastki jeszcze nic o nich nie wiem.Ale jak na mnie to rekord świata:D
Kiedy masz planowo transfer? Co bym wiedziała kiedy wszystkie ciepłe myśli wysłać w Twoja stronę :*
Suuuper! Właśnie doczytalam! I na Ciebie przyszedł czas:-) a jakie czlowieki masz w brzuchu? Bliźniaki będą jak czujesz:-)??
 
Kochane,
Miłego dnia!
Ja właśnie pieke przed praca dla męża muffinki snikers
8acb0227d99ae86efe6ad9d3c7faa35b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo tez chcem taka :)
A tu sobie wymyslilam ze przez post slodyczy jesc nie bede to sobie pomysl kochana jaki slinotok na ten widok mam :) :D
 
Hej Dziewczyny. Dziś 12dc, właśnie wróciłam z kliniki :tak: Jestem mega szczęśliwa endometrium ładnie urosło :tak: w poniedziałek na 11:00 jadę na kroplówkę z Intralipidu a we wtorek transfer jej jestem taka szczęśliwa :rofl2: :rofl2: :rofl2:
Jeśli jest taka możliwość proszę o wpisane mnie na 28.03. na criotransfer :tak:
Super,ja też miałam wlew w trakcie transferu z atozybanu i udała się,Ci się też uda!!!
 
reklama
Do góry