reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze ja juz sie nie moge doczekac testowania. ale mam rozne mysli... Staram sie myslec pozytywnie, i nagle przychodzi mysl-a co jednak znow sie nie uda... Pozniej szybko wywalam ten pomysl z myśli zeby przypadkiem nie przyciągnąć tego do siebie... ech....
Juz sama niewiem co myslec... Wy mnie rozumiecie pewnie :)
Dusia ,kto ma Cie lepiej zrozumiec jak nie my?caly czas sie boje i caly czas gdzies z tylu glowy jest niepokoj.tak juz bedzie...
 
reklama
Mi lekarz mówił i wszędzie na Internecie pisze, że zastrzyk na pęknięcie (w moim wypadku) ovitrell utrzymuje się do 10 dni, a nie 14.
Możliwe, ja spotkałam się z podawaniem różnych terminów. Osobiście mogę powiedzieć że mój organizm radził sobie z pregnylem po 12 dniach. W 11 dobie po zastrzyku były jeszcze śladowe ilości ale tu pewnie maja tez wpływ cechy osobnicze.

[emoji127] 28.10.2017
 
Możliwe, ja spotkałam się z podawaniem różnych terminów. Osobiście mogę powiedzieć że mój organizm radził sobie z pregnylem po 12 dniach. W 11 dobie po zastrzyku były jeszcze śladowe ilości ale tu pewnie maja tez wpływ cechy osobnicze.

[emoji127] 28.10.2017

ANETKA , jaką miałaś bete w 10 dpt ???
 
Hej wiem co przezywasz bo Ja mam to samo.....po stracie czterech zarodków stratuje od nowa i z podobna diagnoza do Twojej tylko ze u Mnie dodatkowo przeciwciała atakują tarczyce i endo nie dopuścił mnie do kolejnej stymulacji do póki nie unormuje się tarczyca . Intralipid i reszta leków wykupiona i czeka w szafce i żyje nadzieja ze to będzie strzał w dziesiątkę i się uda ... a co do drugiej połówki u Mnie jest mega kryzys przez to wszystko i nie wiem jak to się skończy ale wiem ze będę miała to dziecko czy będzie ze mną czy nie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie robiłaś badania byłaś u imunologa czy z kliniki cie wysłali mi 2 razy beta nie drgnela mam hashimoto może coś jeszcze?
 
Jakie robiłaś badania byłaś u imunologa czy z kliniki cie wysłali mi 2 razy beta nie drgnela mam hashimoto może coś jeszcze?

Zmieniłam klinikę i wymusiłam immunologie na nowym lekarzu który skierował Mnie do APC w Łodzi do dr Paśnika , rewelacyjny lekarz !! Zrobił tak naprawdę przeciwciała krzepliwość i komórki Nk, na resztę Mnie nie naciągał . Wyszło hashimoto + plus komórki nk i jeszcze jedne ale nie pamietam teraz co dokładnie . Dostałam taki pakiet i zalecenie zrobić invitro i zamrozić zarodki a później wdrożyć leczenie .
619c1baa9588497e7a6f3f38cc358e6f.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry