reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A czy przy dwóch są większe szanse? Ja zdecydowałam się na dwie właśnie. Dzwoniłam do kliniki i oprócz 4 jajeczek udało się zamrozić tylko jedną 5 dniowa blastocyste. Oby się teraz udało... A ja dziś czuje się okropnie. Głowa mi pęka i boli mnie wszystko od połowy pleców w dół. A w domu tylko ibum. Chyba go nam nie wolno prawda?
nie wolno.wez paracetamol
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę, udane wizyty, piękne widoki i odgłosy w czasie USG oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
22.03 - Ilona88 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22.03 - M@gda - wizyta przed crio

23.03 - aniasiwa - USG pecherzykowe
24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
24.03 - Tulipanka1988 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
25.03 - aniasiwa - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio
27.03 - Oska305 - betowanie
29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
30.03 - dusia88 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisz mnie prosze 04.04 1 betowanie
 
A co z takimi zarodkami się dzieje?
Deklarujesz czy
- mrozisz w nieskończoność
- oddajesz do adopcji - przecież jest wiele par które tak jak my chcą mieć dzieci ale oboje nie mają na to szans na zostanie rodzicem biologicznym
- nakazujesz zniszczenie.
Sprawa nie jest prosta. Ja tez stanę przed takim dylematem. Jestem w ciąży bliźniaczej i 2 piękne zarodki zamrożone po badaniach preimplantacyjnych. Myślę że po jednego jeszcze wrócę, jeśli będę mogła sobie pozwolić na dwojke to biorę oba ale jeśli okazałoby się z jakiegoś powodu, że nie będę mogła zabrać tych mrozaczkow do domu to chyba zdecyduje się na oddanie do adopcji.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy przy dwóch są większe szanse? Ja zdecydowałam się na dwie właśnie. Dzwoniłam do kliniki i oprócz 4 jajeczek udało się zamrozić tylko jedną 5 dniowa blastocyste. Oby się teraz udało... A ja dziś czuje się okropnie. Głowa mi pęka i boli mnie wszystko od połowy pleców w dół. A w domu tylko ibum. Chyba go nam nie wolno prawda?
Nic z ibuprofenem. Kup sobie apap.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Deklarujesz czy
- mrozisz w nieskończoność
- oddajesz do adopcji - przecież jest wiele par które tak jak my chcą mieć dzieci ale oboje nie mają na to szans na zostanie rodzicem biologicznym
- nakazujesz zniszczenie.
Sprawa nie jest prosta. Ja tez stanę przed takim dylematem. Jestem w ciąży bliźniaczej i 2 piękne zarodki zamrożone po badaniach preimplantacyjnych. Myślę że po jednego jeszcze wrócę, jeśli będę mogła sobie pozwolić na dwojke to biorę oba ale jeśli okazałoby się z jakiegoś powodu, że nie będę mogła zabrać tych mrozaczkow do domu to chyba zdecyduje się na oddanie do adopcji.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

NIE MOŻNA ZNISZCZYC ZARODKOW. wg obowiazujacej ustawy nie mozna.
Bylismu wczoraj podpisac umowe. przed 20 lat mozemu oplacac ich mrozenie a po 20 latach automatycznie przechodzą do adopcji. nie podoba mi sie ta opcja, ale orzez 20 lat ustawa moze sie zmienić...
 
reklama
A czy przy dwóch są większe szanse? Ja zdecydowałam się na dwie właśnie. Dzwoniłam do kliniki i oprócz 4 jajeczek udało się zamrozić tylko jedną 5 dniowa blastocyste. Oby się teraz udało... A ja dziś czuje się okropnie. Głowa mi pęka i boli mnie wszystko od połowy pleców w dół. A w domu tylko ibum. Chyba go nam nie wolno prawda?
Pociesze Cie, ze bol plecow to czasem 1wszy objaw ciazy, z tych b wczesnych objawow. Mnie tez boli z dnia na dzien bardziej od 4dpt.

Dziewczyny a czy w 6 tyg. Ciąży, przyrost bety co 48h nie musi się podwoić?
Ale jak juz widzialas pecherzyk, to nie musisz robic bety, bo obraz z USG jest wazniejszy.

A jakie objawy miałaś?!:happy2:
W tamtej ciazy zadnych, w obecnej: sennosc od 2dpt, ale zmniejszylam kawe, wiec b mozliwe, ze to przez nia tak spie w dzien. Od ok 4dpt czuje macice, ze cos sie w niej dzieje, bardzo to subtelne. Bola mnie tez plecy w krzyzu. Nie moge spac w nocy od ok 4ej do 6ej. Wiem tylko, ze rosnacy, bolacy biust oraz ciagniecia w macicy nie sa objawem ciazy, a przyjmowanych lekow. Ale na etapie do czasu miesiaczki, to naprawde najczesciej nie ma objawow, pozniej spokojnie nadejda :D

Deklarujesz czy
- mrozisz w nieskończoność
- oddajesz do adopcji - przecież jest wiele par które tak jak my chcą mieć dzieci ale oboje nie mają na to szans na zostanie rodzicem biologicznym
- nakazujesz zniszczenie.
Sprawa nie jest prosta. Ja tez stanę przed takim dylematem. Jestem w ciąży bliźniaczej i 2 piękne zarodki zamrożone po badaniach preimplantacyjnych. Myślę że po jednego jeszcze wrócę, jeśli będę mogła sobie pozwolić na dwojke to biorę oba ale jeśli okazałoby się z jakiegoś powodu, że nie będę mogła zabrać tych mrozaczkow do domu to chyba zdecyduje się na oddanie do adopcji.

Nie mozna mrozic w nieskonczonosc. Ustawa pozwala do 20 lat.Nie mozesz nakazac zniszczenia. Mozna oddac do adopcji. Zarodki, ktore przestana byc oplacane za przechowywanie rowniez zostana przekazane do adopcji.
Osobiscie bede mrozic przez kilka lat i sprobuje je przyjac, co nie bedzie latwe, bo mam 39lat, a jestem w drugiej ciazy. W 1wszej mialam dodatkowo dziure w macicy tuz przed porodem... Eh...
 
Do góry