reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, te które przeszły pozytywnie in vitro. Opiszcie swoje takie nawcześniejsze objawy proszę [emoji5]
Kazda ma inaczej.niektore maja objawy ,inne nie.lepiej sie nie sugerowac.ale ja mam skurcze lydek i zgage .pare dni mialam zatkane uszy i dwa razy w nocy budzilam sie zlana potem
 
Dziewczyny, te które przeszły pozytywnie in vitro. Opiszcie swoje takie nawcześniejsze objawy proszę [emoji5]
Kochana nie zalamuj sie choc wiem ze mi latwo mowic bo jestem juz po, ale musicie byc pozytywnie nastawione bo nerwy w niczym nie pomoga !!! Ja po transferze najgorzej sie nie czulam, bolaly mnie jajniki, cale podbrzusze, piersi wielkie jak balony , spac nie moglam na brzuchu, 2 dni przed testowaniem tez glupialam bo wszystko mnie bolalo i nie wiedzialam czy na okres czy na ciaze :) jeszcze te plamienia co mialam przez 2 dni przed okresem, to juz wogole masakra byla. Ja sie dalej oszczedzam bo nie pracuje, maz mnie teraz wyrecza, nie pozwala mi odkurzac, dzwigac , bardzo chlopina sie stara :) uwazajcie na siebie i bedzie dobrze, trzymam kciuki za was wszystkie !!!!!
 
Kochana nie zalamuj sie choc wiem ze mi latwo mowic bo jestem juz po, ale musicie byc pozytywnie nastawione bo nerwy w niczym nie pomoga !!! Ja po transferze najgorzej sie nie czulam, bolaly mnie jajniki, cale podbrzusze, piersi wielkie jak balony , spac nie moglam na brzuchu, 2 dni przed testowaniem tez glupialam bo wszystko mnie bolalo i nie wiedzialam czy na okres czy na ciaze :) jeszcze te plamienia co mialam przez 2 dni przed okresem, to juz wogole masakra byla. Ja sie dalej oszczedzam bo nie pracuje, maz mnie teraz wyrecza, nie pozwala mi odkurzac, dzwigac , bardzo chlopina sie stara :) uwazajcie na siebie i bedzie dobrze, trzymam kciuki za was wszystkie !!!!!
Ale objawami sie bardzo nie sugeruj, bo to tez bol i inne dolegliwosci mamy po tych lekach co bierzemy, np teraz piersi mniej mnie bola niz wczesniej i zadnych objawow nie mam co by wskazywalo na ciaze, gdyby nie beta i brak okresu wogole bym sie zastanawiala czy w tej ciazy jestem :p wiem ze sie martwicie bo ja mimo to ze sie udalo tez sie martwie czy z ciaza jest wszystko dobrze i wogole rozne mysli mam, chcialabym ja do konca utrzymac, czytamy te fora i naprawde przez nie tez glupiejemy tez, dlatego nie doszukujcie, nie dobijajcie nic sobie do glowy i bedzie dobrze :)
 
Ale objawami sie bardzo nie sugeruj, bo to tez bol i inne dolegliwosci mamy po tych lekach co bierzemy, np teraz piersi mniej mnie bola niz wczesniej i zadnych objawow nie mam co by wskazywalo na ciaze, gdyby nie beta i brak okresu wogole bym sie zastanawiala czy w tej ciazy jestem :p wiem ze sie martwicie bo ja mimo to ze sie udalo tez sie martwie czy z ciaza jest wszystko dobrze i wogole rozne mysli mam, chcialabym ja do konca utrzymac, czytamy te fora i naprawde przez nie tez glupiejemy tez, dlatego nie doszukujcie, nie dobijajcie nic sobie do glowy i bedzie dobrze :)
Mialo byc nie dobierajcie sobie do glowy sorki :)
 
Dokładnie. ja potem wyczytam ze ktos sie obudził zlany potem i sie martwię ze ja tak nie mam :D
Dlatego lepiej nie piszcie nic a może jakoś przezyje te 1.5 tygodnia :D
 
kazda z nas inaczej przez to przechodzi i kazda znas bedzie miala inne objawy, ja w pt dopiero mam usg i tez rozne glupie mysli mam w stylu czy to normalne ze nie mam innych objawow a juz 6 tydzien sie bedzie zaczynal :p czy moze beta sie pomylila :) i tak caly czas dobrze ze meza mam obok siebie i te mysli mi wybija z glowy :) zabrania wchodzic mi na fora ale i tak jak widze ze nie ma go w poblizu to wchodze i je czytam :) to juz uzaleznienie jest hehe :) glowa do gory, mi duzo czytanie ksiazek pomoglo bo sie wylaczalam na czas czytania moze tez sprobujcie i sobie kupcie cos fajnego do czytania :)
 
Dziewczyny, te które przeszły pozytywnie in vitro. Opiszcie swoje takie nawcześniejsze objawy proszę [emoji5]
osiu u mnie bylo tak;nic mnie nie bolalo bo bralam nospe od transferu do bety.piersi sie nie zmienily i tez nie bolaly.mialam lekkie mdlosci,ziewalam juz od 10 rano,a w podbrzuszu czulam takie napiecie.czesciej mi sie siusiu chcialo.pozdrawiam cie i mam nadzieje ze ci sie udalo:)
 
reklama
Do góry