reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Olcia, u mnie na wypisie z kliniki jest napisane, ze implantacyjne moze pojawic sie miedzy 6 a 10 dniem po transferze. Sama mialam w 6dpt. Mysle, ze to jak najbardziej implantacyjne :)

Dzięki za wsparcie:-) Tak się boję, ze zaczyna mi się okres bo brzuch boli jak na miesiączkę. Co do implantacji to ja miałam podany 5 dniowy zarodek dlatego pomyślałam, że to może za poźno na zagnieżdżenie się. Ile u Ciebie trwało to plamienie?
 
a ja mam glupie pytanie do was, powiedzcie mi jak sie czulyscie po luteinie dopochwowej? Ja juz od trzech dni poradzic sobie nie moge :( tak mnie piecze i swedzi, smaruje mascia ale nic nie pomaga, takie rany juz mi sie pojawily ze krew mi troche leci :( a do wizyty u lekarza jedzcze tydzien i mysle czy wy tez tak macie czy tylko mi sie cos dzieje :( bede chyba chciala prosic lekarza o zmiane lekow, bo dlugo tak nie wytrzymam :(

Mi pani w aptece poleciła żel nawilżajacy feminum i pomogło. Wyciekajaca rozpuszczona luteina obciera gdyż jest grudkowata i działa jak piasek
 
DObre pytanie :) tez ciekawa jestem :) maz zawsze moj sie smial ze jak zajde wciaze to rok spokoju bedzie mial :) a miesiac nie moze wytrzymac :) ale jeszcze nic nie dzialamy bo bez tego obolala jestem wiec cierpliwie czeka, ale ciekawa jestem czy mizna soe w ciazy poczatkowej kochac :p
U mnie brak sexu jest od czerwca
 
Dziewczyny nie wytrzymalam i zrobilam test ale nie z porannego moczu. Dzis jest 8 dpt 5 dniowej blastki. I wyszla 1 krecha [emoji20] czy test mogl nie wyjsc? Troche sie zalamalam [emoji22]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robilam test w 11 dniu i byla bardzo bardzo slaba krecha a beta byla pozytywna a mialam podana 7 dniwa blastke. Wiec z tymi testami roznie bywa idz lepiej jutro na bete
 
a ja mam glupie pytanie do was, powiedzcie mi jak sie czulyscie po luteinie dopochwowej? Ja juz od trzech dni poradzic sobie nie moge :( tak mnie piecze i swedzi, smaruje mascia ale nic nie pomaga, takie rany juz mi sie pojawily ze krew mi troche leci :( a do wizyty u lekarza jedzcze tydzien i mysle czy wy tez tak macie czy tylko mi sie cos dzieje :( bede chyba chciala prosic lekarza o zmiane lekow, bo dlugo tak nie wytrzymam :(
Tez to mialam...musisz czesto sie podmywac bo ona wypluwa a jest o takiej strukturze drobnego peelingu...posmaruj z wierzchu clotrimazolem tylko nie wewnatrz...
 
reklama
Do góry